ESSIE – Matte About You

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte ESSIE – Matte About You

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Opis izdelka:
    Mat nadlak.

Lak, ki spremeni manikuro v matte. :lol1: Ker sm se navdušila nad OPI-jevo suede kolekcijo in mi je tak finiš všeč, sm tudi ta lak želela imeti. Steklenička je oglata z belim pokrovčkom, značilna za Essie-jeve lakce. Cene v prodaji ne vem, saj sm ga kupila od prijazne arsovke Goge. :flower1:

Svojo nalogo dobro opravi, čopič je super, vendar se mi včasih pri sušenju tega laka pojavijo bele pikice, zakaj ne vem. Včasih je ena, včasih nobena, al pa jih je mal več. :lol1: Ampak z njim sm še vseeno zadovoljna. Ker matiram manikure redko, ga bom verjetno imela še zelo dolgo, zato nakup ne bo prišel na vrsto še kmalu.

4/5 – Zaradi belih pikic, ki se pojavijo iz neznanega razloga.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta nadlak sem dobila v naši igrici Podarim-Dobim. :D:

Na splošno nisem navdušena nad mat manikurami; malo katera me premami in mi je bolj všeč kot v glossy verziji. :manicure: Ampak ker je vedno treba poskusiti še kaj novega sem rekla, da bom sprobala tudi nekaj mat manikur. No, v nekaterih primerih mi je končni rezultat celo všeč. :scared: :sendlove:

Ta nadlak vsak lak spremeni v mat videz in iz enega laka lahko dobimo dva popolnoma različna videza. :silly:
    Moti me ker se delajo bele pikice in manikura ni več popolna. Na mat podlagi te bele pikice še bolj izstopajo. :verymad: Včasih jih je več, včasih pa manj. Kljub temu, če vrat flaške redno čistim. :(

Cena je 10€ in na voljo je v spletni prodajalni Čarodejka.

Splošna ocena: 3/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Lak mi je podarila prijateljica, ker njej ni odgovarjal.
    Meni je všeč mat efekt.
    Čopič bi bil lahko malo širši, ampak ni problema. Včasih se mi med nanašanjem pojavijo pikice, jih skušam spregledati :lol1:
    Lak se pri meni različno hitro suši, odvisno koliko plasti laka imam spodaj. Konice se mi tudi kar hitro zližejo.
    Porabljam ga tudi počasi, tako da bo kar nekaj časa trajal.
    Dam mu nekaj srednjega, zaradi pik in občasnega počasnega sušenja.
    3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico