ESSIE – Good to go

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte ESSIE – Good to go

Ta tema vsebuje 14 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of metuljceek metuljceek 4 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Hitrosušeči nadlak

Fotografijo je prispevala elchy :flower2:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

Tale si pa res zasluži svojo temo :thumbsup:

dokler nisem odkrila g2g, sem si nohte lakirala enkrat tedensko, ali še bolj poredko, ker se mi preprosto ni dalo čakati na to da se lak posuši…
    tega problema sedaj nimam več zato si jih lakiram vsak drugi dan, ali celo vsak dan…se preprosto naveličam barve :lol1:

bi pa lak zaradi g2g zdržal veliko dlje :manicure:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tudi meni je Good to go prav zaradi njegove hitrosušeče funkcije najbolj všeč – tudi če ga namažem čez 3 plasti bavnega laka, bo te ekspresno hitro posušil.
    Nohte si vedno lakiram zvečer, preden grem spat in je ravno zato ta lak nepogrešljiv – enkrat se mi je zgodilo, da sem bila en mesec brez in vsakič ko sem si zvečer nalakirala nohte in šla (magari čez eno uro) spat, sem imela zjutraj odtise rjuh na nohtih – grozno, res!

Good to go pa hitro posuši lak, pa še tak visok sijaj da nohtom in jih zaščiti, ker je skoraj ko en gel.

Brez njega si sploh ne znam več nalakirat nohtov :lol1:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

jaz sem super zadovoljna z njim in bo sigurno postal moja stalnica :D:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tole je moj najljubši nadlak.
    Res, da jih nisem nikoli kaj prida uporabljala in jih nisem ravno veliko preizkusila, vendar sem z g2g tako zadovoljna, da ne vem, če bodo drugi prišli na vrsto.

Po navadi si dam najprej podlak, 2 plasti laka in potem g2g. Vmes ne čakam kaj preveč (morda kako minutko) pa je vseeno vse skupaj res hitro suho.

Plus dobi tudi zaradi tega, ker da res lep sijaj lakcu.

Na Čarodejki stane 10€.

Nakup priporočam!

Splošna ocena:
    5/5

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Tudi pri meni ga nikoli ne zmanjka. Tako obstojnost in sijaj ne da noben nadlak.

Moja ocena: 5

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Najboljši izdelek za nohte, kar sem jih kdaj kupila. Drugega sploh ne mislim več preizkušati (razen mat različice). :lol1:

Se super nanaša, nohte utrdi, doda jim lep sijaj, pa tudi 3 ali več nanosov posuši kot bi pihnil. Seveda ne smeš takoj udariti nekam z nohtom, ampak če malo počakaš, je tvoja manikura varna vsaj 4 ali 5 dni.

Priporočam vsem, ki se jim mudi, pa bi radi čim prej končali manikuro.

Cena je pri nas nekoliko višja, ampak vseeno vredna vsakega centa.

Ocena: 5/5

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Končno sem ga dobila, sama sem ga naročila preko spleta, ampak mi ni jasno, zakaj se pod mojimi sestavinami najde Toluen? Mogoče stara serija? Moja embalaža za lakec je prozorna in iz plastike, dobro se zapira in je kar robustna, tako da je ne bom vrgla stran. Sama krtačka laka je dobra, lepo se prilagodi nohtu, nanos pa je enakomeren. Lak se hitro posuši in res pripomore k temu, da se lak pod njim veliko hitreje posuši in postane veliko bolj trd. Pripomore tudi k večjemu sijaju in globini laka. Sama sem navdušena, čakam pa še na to, če bo lak s pomočjo njega zdržal dlje, tako da dopišem kasneje. Priporočam!

Ocena 5/5.

Pripis (27.12. 2009): Izdelek res malo pomaga, da manikura bolj dolgo zdrži. Zdaj ga imam še polovičko pa je že tako suh, da vleče pri uporabi za sabo nitke. To me zelo moti, upam pa, da se bo težavo dalo rešiti z razdrečevalcem.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To. Je moj resitelj!

Se vedno se spomnim kako sem cakala debeli dve uri, da se mi je lak resnicno posusil.
    Potem sem odkrila ta mali cudez in sedaj se mi laki susijo maksimalno 20 minut (do popolne suhosti!).

Sem ze na drugi steklenicki. V prvi se mi je lak nekoliko zasusil ko sem ga imela se 2mm (torej za ene 5 nanosov). Z malo razredcila za lake se je hitro spravil k sebi.

Se ga bom kupila, ker ga rabim v nenormalnih kolicinah.

Cena je 10€ na carodejki, sicer se ga da dobiti tudi ceneje na spletu.

5/5

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Tale nadlak je zame must-have! Najboljše odkritje! Postal je moj holy grail ;)

Je res super, v 15 minutah posuši vse plasti podlaka in laka, pa če jih je še ne vem koliko.
    Nanašam ga minutko-dve po nanosu vseh plasti laka.
    Zaradi njega si lakiram nohte skoraj vsak dan, prej to ni bilo mogoče saj sem si za lakiranje mogla vzeti dosti časa če nisem želela ostisov oz. zgužvanega laka na nohtih.

Je dokaj tekoč, in se lepo razmaže po površini nohta. Laku da izjemen lesk, in zgladka površino. Prav tako izjemno podaljša obstojnost laka, prepreči luščenje in krušenje.
    Steklenička je tipična Essie.

Jaz sem z njim zelo zadovoljna in si lakiranja brez njega res ne predstavljan. Vsekakor bom nakup ponovila. Vreden je vsakega centa!

Ocena: 5/5 seveda :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Moj prvi hitrosuseci nadlak, h kateremu se vrnem vsake toliko casa.

Na zacetku sem bila nad G2G tako navdusena kot vecina punc na forumu, prepricana sem bila da bo stalnica in ga ne bom zamenjala, pa se je obrnilo drugace :silly: .

Embalaza je steklenicka, z belim pokrovckom in 15ml vsebine.

Konstistenca laka je na zacetku dokaj redka, po zelo kratkem casu pa se zacne gostiti in pri meni je ze po kaksnih 3 tednih uporabe (nohte lakiram pr. 3krat na teden) nenormalno gost, se vlece in se ga izredno tezko nanasa.

Na zacetku je nanos sicer zelo enostaven, po nohtu kar spolzi.

V plus mu stejem res izredno hitro susenje, v tem je primerljiv s Seche Vite-om, Out the door-jem, Ciate hitrosusecim nadlakom.

Laku podari lep sijaj, morda nekoliko podaljsa obstojnost (sama tega sicer niti ne opazim kaj zelo).

Ima torej vse pozitivne lastnosti hitrosusecega nadlaka, moti me edino to, da se res izredno hitro zgosti (meni se preden ga porabim vsaj polovico). Ob uporabi thinnerja se sicer vrne v prvotno stanje, vendar glede na to da obstajajo nadlaki, ki se ne gostijo tako hitro, rajsi uporabljam le te.
    Porabila sem ze 4 steklenicke G2G in pri vsaki se mi je glede zgostitve naredilo enako.

Cena v slo je 10€, prek spleta ceneje (skopaj s postnino me pride okoli 7€), kar sicer ni veliko, vendar glede na to da obstajajo (zame) boljsi hitrosuseci nadlaki, ga verjetno ne bom vec kupovala.

Priporocam ce vas hitro gostenje ne moti!

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To je moj najljubši nadlak. Kupila sem ga na Čarodejki, stal je pa okoli 10€. Nadlak nanesem nekaj minutk kasneje, ko si nalakiram nohte. Lak posuši v nekaj minutah in ni važno koliko plasti sem nanesla. Laku da čudovit lesk, ter laku podaljša obstojnost. Je ravno pravšnje gostote, da se lepo nanese.

Steklenička je oglata, kar mi je precej ljubše, saj tako zavzame manj prostora. Embalaža je praktična za prenašanje. Čopič mi resnično ustreza. Nakup bom vsekakor ponovila, saj si lakiranja brez njega več ne predstavljam. :thumbsup:

10/5 :lol1:

To je bil moj prvi hitrosušeči nadlak, nad katerim sem bila in še vedno sem zelo navdušena. Ko sem ga prvič preizkusila, mi ni bilo jasno, kako sem lahko tako dolgo lakirala nohte brez njega. :lol1:

Pred tem sem vedno oklevala z nanašanjem laka, ki potrebuje več kot 2 nanosa za polno prekrivnost. S tem nadlakom pa je to postalo brezpredmetno. Lak je zelo hitro suh, kar je velik +, poleg tega pa mi vedno podaljša obstojnost manikure, tako da lahko par dni zgleda moja manikura kot nova.

Flaška je tipična Essiejeva, edino kar mi ni všeč, je čopič, ki je zame osebno pretanek. Kupila sem ga na čarodejki za 10,5€. Sicer ni poceni, ampak mislim, da se splača zanj odšteti toliko, pa še dolgo časa traja.

Ko mi ga zmanjka, ga bom verjetno spet kupila, če ne bom dobila Seche Vite nadlaka, ki mi je osebno bolj všeč le zaradi čopiča.

5/5

Profile photo of sophia
    sophia
    Član

Po vseh teh super ocenah sem si ga še sama kupila, ker enostavno norim, ker se vedno kam ruknem, preden se mi lak dokončno posuši. 1 uro samo sedeti, da se lak posuši in nič delati, tega jaz ne zmorem :lashing: Včeraj prvič preizkusila in adijo svet, v roku pol ure sem šla že spat in danes ni nobenih odtiskov rjuhe na mojih nohtih. Čista desetka, meni osebno boljši od Zoyinih kapljic.

Profile photo of metuljceek
    metuljceek
    Član

Tole je pa res najboljši nadlak ever!!! Skoraj sem že spraznila stekleničko, tako da se mi je že malce zgostil in ga je težje nanesti. Nakup bom kljub temu ponovila. :)) Nekatere ste govorile nekaj o razredčevalcih lakov…ali obstaja kakšen od Essie? Prvič slišim za to, saj sem zmeraj dodajala aceton…no, saj ga še zdaj, ampak bolj tistim cheap lakcom, teh ta dražjih se mi pa zdi škoda, ker sem nekje slišala, da lahko aceton popolnoma spremeni strukturo laka in s tem lahko postane bolj neobstojen itd..tko da ostajajo pač malo bolj gosti (do takrat ko dobim te kapljice za razredčevanje) :unsure:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico