ESSIE – Fill the gap

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte ESSIE – Fill the gap

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Podlak Fill the gap, zgladi površino nohta.

Fotografijo je prispevala chocolate88, sestavine pa Katja

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Essie fill the gap sem dobila v mini izvedbi kot darilo ob nakupu na Čarodejki.
    Uporabljam ga precej pogosto (občasno ga zamenjam z drugim podlakom) in sem z njim zadovoljna.

Res zapolni brazde in zgladi noht. Jaz posebej brazdatih nohtov nimam, imam pa precej scepljene in tudi pri tem pomaga ta podlak, da zaščiti noht, da se ne bi cepil naprej. Pogrešam morda le to, da bi vseboval več negovalnih sestavin in da bi nohte bolj nahranil.

Posuši se zelo hitro, kar je še dodaten plus.

Na Čarodejki stane ful size 10€ in mini flaška 3,5€.

Splošna ocena:
    4/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kupila sem si ga, ker imam nekaksne brazde v nohith (zastrupitve pa take reci).
    Z dvema plastema mi je lepo zgladil nohte, tako da kar se tega tice je super.

Toda zaradi njega so se mi zaceli plastiti nohti! Poleg tega pa se mi je precej hitro posusil, tako da je potrebno steklenicko kar redno cistiti.

Vsebuje formaldehid, kar me tudi moti, ker ga moji nohti ne prenasajo ravno najboljse.

Je kozne barve ter ko se posusi se posusi v mat barvo.

3/5

EDIT: Po hmm… letu, lol.. popravljam oceno (ja no, oceno sem pisala kasneje lak imam pa ze precej casa).. Po tolikem casu sem ugotovila, da nima formaldehida. Boh? Sem se zmotila ocitno..
    Ko sem imela sele 1/2 laka se mi je zacel nitkat in je bilo potrebno dodati thinner da se je spravil malo k sebi…
    Mesec kasneje se je zgodba ponovila…

Kot podlak mi je OK, ampak na zalost nikakor ne preprecuje zabarvanost nohtov. Pa tudi brazd vec nimam na nohtkih, tako da dokler jih ponovno ne dobim, bom kar kaksen drugi podlak kupila :).

Podlak je rahlo kožne barve, ki se posuši v mat barvo. Ker se mi nohti rahlo plastijo, se zelo dobro obnese saj definitivno zgladi površino nohta. Flaška je tipična Essijeva, čopič mi ne povzroča nobenih težav pri nanosu.

Hitro se posuši, po nanosu podlaka je lakiranje še bolj enostavno. Podlak se mi ne mehurčka.

Koliko stane ne vem, ker sem ga odkupila po nižji ceni. Nakup bom definitivno še ponovila, ker se zelo dobro obnese.

Vse pohvale!

5/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Fill the gap sem dobila za darilo v mini izvedbi. Nohte lepo zgladi. Včasih sem imela probleme s plastenjem nohtov in ta podlak je to lepo prekril. S samim nanosom nisem imela nobenih težav. Podlak se je kar hitro posušil. Ni se mi mehurčkal. Z ostalimi laki je pa tudi dobro sodeloval.

Embalaža mi je zelo všeč, saj je oglata in tako zavzame manj prostora v škatli. Cena pri nas je okoli 10€. Sama ga ne bi kupila, saj sedaj nimam več problema s platenjem nohtov in so moji nohti kar gladki. :)

4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico