ESSENTIAL CARE – organsko olje za sproščanje mišic

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo ESSENTIAL CARE – organsko olje za sproščanje mišic

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of H300 H300 7 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: olea europaea*, helianthus annus*, cocos nucifera*, lavandula angustifolia*, rosmarinus officinalis*, origanum majorana*, piper nigrum*, limonene* & linalool* (in the essential oils).
    *Organically grown/produced (100% of product)

[majhna_slika=70:1407a4qs]http://www.essential-care.co.uk/images/muscleease.jpg[/majhna_slika:1407a4qs]

Profile photo of H300
    H300
    Član

Masažno olje od EC-ja lahko pohvalim saj sem ga letos tekom poletja veliko uporabljal.

Redno ukvarjanje s športom (sam spadam v to skupino) se vzajemno dopolnjuje s poškodbami. Prvotni namen izdelka je seveda sproščanje mišičnega tkiva, ki je bilo podvrženo različnim predvsem športnim obremenitvam. Sam sem opazil tudi, da blaži bolečine ob poškodbah, kot so nategi, izvini, itd.

Uporabljal sem že več različnih masažnih olj. Večinoma delujejo vsi na istem principu.
    Izdelek od EC-ja mi je pa všeč, ker je organski in se zelo dobro vpija ob masaži, ob seveda svojem prvotnem namenu.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico