Essential care izdelki za nego telesa

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Essential care izdelki za nego telesa

Ta tema vsebuje 39 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 7 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@nati wrote:

ravnokar sem sprobala baby losjon in sicer po nogah, kjer imam najbolj suho kožo in vekrat tut srbečico. in moram rečt, da se je super lepo vpil v kožo, čisto nič ni mastno, koža pa je tako lepo mehka. edino vonj ni ravno čudovit, ampak mene ne moti – itak je to znak da je zadeva naravna in sem se teh naravnih vonjev že ful navadila. super losjonček, res

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Takole, gel Limonska trava sem dobila v sredo, danes sem si ga namestila v kopalnico in začnem s testiranjem. Moja koža po telesu je suha in srbeča (zato tudi jemljem svetlinovo olje v kapsulah). Bomo videli, kaj bo čez nekaj tednov uporabe :wink1:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz sem že sprobala gel za prhanje Ilang ilang & pomaranča. Diši po zeliščih, pomaranče jaz sploh ne zaznam.
    Drugače se ne peni preveč, je pa čisto dovolj, da se normalno stuširaš. Kožo imam suho in me na čase srbi. Po dvakratnem testiranju me ni srbela. Bomo pa videli, če bo tako ostalo.

Jaz se čez čas vseeno namažem z BL ali BB.

Embalaža je super. Dozira se s pumpico, tako da, ko porabim ta gel, bom notri vsula kak drugi.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ko sem povohala ilang ilang & pomaranča tester – sem zaznala pa skoraj samo pomarančo..takšen močen vonj po pomaranči zraven pa eno nespecifično zelišče – ni bil čisto takšen vonj ilang ilang-a kot sem običajno navajena.
    Mogoče se vonj pri prhanju kaj spremeni..

LINK do vabila na predavanje od soustanoviteljice Essential Care – Abi Weeds.

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Wow, predavanje! Definitivno bom razmislil, če pa slučajno ne bo volje (in časa) pa z veseljem pričakujem poročilo na Ars-Cosmetica-i :yes:

Tudi jaz aktivno preizkušam Essential Care izdelek – Gel za prhanje in umivanje rok Sivka

Plusi:

• pumpica za doziranje (za tehničarja enostavna možnost sistemizacije doziranja :yes: )
    • vonj sivke (ali po naših južnih sosedih – Lavande)
    • nevsiljiv in nežen občutek ob operaciji umivanja
    • dodaten pomirjevalni efekt po tuširanju. Ne vem zakaj :dontknow:
    • moj standardni: ‘Če je organsko, je tudi za pojest dobro…’

Minusi:

• nisem preveril samo, če je rok trajanja res samo 3 mesce, potem mam 3 možnosti

• bolj pogosto se bom moral umivati (ojojoj :mistake: )
      • na eno tuširanje moram nanesti 2-kratno dozo (ne gre v moj koncept varčnosti :no2: )
      • ne spremenim ničesar, se ne sekiram, če bo rok trajanja potekel. Uporabljam izdelek še naprej :yo:
    • za roke, kot navaja ime izdelka, ga je pomojem res škoda

Povzetek:
    Z izdelkom sem zelo zadovoljen (da ne omenjam, da smo jih dobili zastonj!). Splača se velik post-at na forumu.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sivka je znana po tem, da pomirja in sprošča – tako da mislim, da si s tem gelom res zadel :naughty:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Pred kratkim sem poskusila izdelek, ki je sicer namenjen nosečnicam- Maslo za nosečniške trebušče, vendar so me sestavine tako navdušile, da sem ga uporabila kot maslo za telo. Odličen izdelek za tiste, ki imajo težave s suho kožo.
    Maslo je mešanica hladno stisnjenih olj (oljčno, kokosovo), karitejevega masla, čebeljega voska, olja rakitovca za prožno kožo in eteričnih olj grenivke, pomaranče in ylang-ylanga, ki daju maslu prečudovit vonj. Vsekakor vredno poskusiti :yes: .

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Danes sem dobila Aloe vera bodywash in maslo za nosečniške trebuščke (za info – nisem noseča :naughty: )..se že veselim uporabe! :yes:

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

You better not be :wink3:
    Čeprav zelo podpiram potomčevanje :yes:
    Pravzaprav občudujem ljudi, ki zberejo toliko poguma in odgovornosti, da naredijo korak v bistvo človeštva. Vsem očetom in mamicam izrekam najgloblje spoštovanje :respect2:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tale organic bump butter (maslo za nosečniške trebuščke) je eden boljših izdelkov za nego telesa, ki sem ga zadnje čase imela možnost stestirat :cheer: ..res super stvar.

Preproste sestave (kokosovo olje, oljčno olje, karitejevo maslo, čebelji vosek, izvleček pomaranče, rakitovca, ilang ilanga in grenivke, dišave iz eteričnih olj), prijetnega vonja, po nogah imam po depilaciji izredno občutljivo kožo in mi ustreza, kljub mastni konsistenci se lepo vpije…meni se zdi tudi odlična alternativa oljem za nego telesa.

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Se popolnoma strinjam z Nino! :yes:
    Poleg tega pa meni še takooo lepooo dišiii…ah :sendlove:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Še OCENA masla za nosečniške trebuščke na CosmetoTestu :lashing:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

OCENA na CosmetoTestu za gel za prhanje aloe.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Danes sem uporabila še drugi testerček Obnovitvenega losjona za dojenčke.
    Po nogah imam namreč tako zelo suho kožo, da sem se spraskala, vse me je peklo, potem sem si noge pa še pobrila….koža mi je kar žarela. In sem ugotavljala, kaj naj dam gor, da mi bo kožo pomirilo…pa sem najprej nanesla jojobino olje, malo poakala da se je vpilo, potem pa tale losjonček. Čudovito se je vpil in mi kožo noro lepo pomiril, kar ne morem verjet, da je tako nežen!

Super zadeva za občutljivo kožo, res

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Na angleški spletni strani Essential care sem videla, da prodajajo tudi kokosov piling za telo. Upam, da bo kmalu tudi pri nas…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico