ESSENTIAL CARE – Gel za roke in telo sivka

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa ESSENTIAL CARE – Gel za roke in telo sivka

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ezz Ezz 8 let nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: Aqua (Pure Water), Aloe Barbadensis Juice*, Coco Glucoside, Calendula Officinalis*, Olea Europaea (Extra Virgin Olive) Oil*, Levulinic Acid, Xanthan Gum, Lavandula Hybrida*, Citric Acid, Lavender Essential Oil*, Linalool* (in the lavender oil).
    *organically grown and produced

[velikost_slike=125,289:yrwcz3iu]http://www.essential-care.co.uk/images/lavenderbodywash.jpg[/velikost_slike:yrwcz3iu]
    vir

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

@ezz wrote:

Plusi:

• pumpica za doziranje (za tehničarja enostavna možnost sistemizacije doziranja :yes: )
    • vonj sivke (ali po naših južnih sosedih – Lavande)
    • nevsiljiv in nežen občutek ob operaciji umivanja
    • dodaten pomirjevalni efekt po tuširanju. Ne vem zakaj :dontknow:
    • moj standardni: ‘Če je organsko, je tudi za pojest dobro…’

Minusi:

• nisem preveril samo, če je rok trajanja res samo 3 mesce, potem mam 3 možnosti

• bolj pogosto se bom moral umivati (ojojoj :mistake: )
      • na eno tuširanje moram nanesti 2-kratno dozo (ne gre v moj koncept varčnosti :no2: )
      • ne spremenim ničesar, se ne sekiram, če bo rok trajanja potekel. Uporabljam izdelek še naprej :yo:
    • za roke, kot navaja ime izdelka, ga je pomojem res škoda

Povzetek:
    Z izdelkom sem zelo zadovoljen (da ne omenjam, da smo jih dobili zastonj!). Splača se velik post-at na forumu.

Oddal glas za 5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico