ESSENTIAL CARE – Gel za prhanje aloe

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa ESSENTIAL CARE – Gel za prhanje aloe

Ta tema vsebuje 0 odgovorov, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 8 let nazaj.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: aqua, aloe barbadensis juice*, coco glucoside, calendula officinalis*, olea europaea oil*, cetearyl alcohol, levulinic acid, xanthan gum, citric acid.
    *organically grown and produced

vir

Nežen, kože niti malo ne izsuši, brez vonja, všeč mi je preprosta sestava (aloe, ognjič, oljčno olje in zelo blage površinsko aktivne snovi) in dejstvo, da je 70% sestavin organskih (ima Soil Association certifikat).
    Meni so neodišavljeni ali pa blago doišavljeni geli za prhanje všeč, ker se mi potem vonj ne meša s kremami ali parfumi..za tiste, ki ste radi v oblakih dišav:) med tuširanjem pa verjetno ne bo najbolj primeren. Kožo res lepo navlaži že med prhanjem, tudi če se mi mudi in se ne namažem z mlekom ali s kremo, imam kožo manj suho in v boljšem stanju kot po običajnih gelih za prhanje.
    Potrebno ga je porabiti v 3 mesecih, pumpice ne odvijajte, ker se lahko zgodi, da se vam bo v takem primeru prej pokvaril.
    Sama si ga bom mogoče še kdaj kupila, če me bolj ne premamijo ostale 3 odišavljene variante…

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico