ESSENTIAL CARE – Čistilno kremno kokosovo mleko

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki ESSENTIAL CARE – Čistilno kremno kokosovo mleko

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 5 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sestavine:
    aqua, cocos nucifera oil, olea europaea oil, cetearyl glucoside, levulinic acid, sodium levulinate, glycerine, cetearyl alcohol, rosa galica extract, rosmarinus officinalis extract, potassium sorbate, xanthan gum, citrus limonum oil, salvia sclarea oil, eucalyptus globulus oil, limonene

Opis izdelka:
    Čistilno kremno mleko kožo nežno očisti, jo oskrbi z dodatno vlago ter ohranja njeno naravno prožnost in voljnost. Vitaminsko bogatemu kokosovem in olivnem olju so dodana eterična olja damaščanske vrtnice, muškatne kadulje in limone z evkaliptusom, ki kožo blago očistijo ter ji na naraven način nudijo vso potrebno vlažnost in mehkobo.

Članek:
    NA TESTU: Essential Care za nego obraza, 1. del

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Ker imam mešano in nečisto kožo, uporabljam za dnevno čiščenje obraza Čistilno mleko z limono in čajevcem, kokosovo čistilno mleko pa samo za odstranjevanje očesnega make upa. In moram povedati, da se obnese odlično. Ni tistega megleno mastnega efekta, ki ga lahko povzročijo oljni odstranjevalci, pa tudi koža okrog oči po čiščenju ni izsušena kot po marsikaterem čistilcu, posebej pri tistih, ki vsebujejo alkohol. Obnesel se mi je tudi na dopustu, ko sem kampirala v tako rekoč “divjini” in sem zvečer obraz očistila samo z njim, brez uporabe vode. Proizvajelec sam zagotavlja, da je tako nežen, da ga ni potrebno spirati in menda ga nekatere osebe uporabljajo tudi kot lahek vlažilen losjon samostojno ali pod kremo. No, meni je tistih sedem dni dobro del, ni povzročil nobenih mozoljev, pa še koža je bila mehka in voljna.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavinsko zelo dobro mleko, ki kože ne izsušuje. Če ga primerjam s Sophyto svilnatim čistilom, ki ima prav tako Soil Association certifikat, mi je tole slabše. Če ga primerjam na splošno s čistilnimi mleki pa gre za dober izdelek. MOgoče najbolj zmoti to, da po imenu pričakuješ bolj “kokosov” vonj, v bistvu pa ima blag zeliščni vonj…eksotike kokosa ni:)
    Vsakodnevni make up lepo odstrani, kakšnih reakcij na koži pa mi tudi ni povzročalo.

Moja ocena v praksi + ocena sestavin je 4/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico