ESSENTIAL CARE – Čistilna metina maska z luščilnim učinkom

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske ESSENTIAL CARE – Čistilna metina maska z luščilnim učinkom

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 5 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine:
    Illite (green clay), ascophyllum nodosum, rubus idaeus leaf extract, equisetum arvense leaf extract, mentha spicata oil, mentha piperita oil

Opis izdelka:
    Čistilna glinena maska in luščilo za kožo v enem. Kožo globinsko in nežno očisti, jo mladostno osveži in okrepi ter ji daje zdrav in sijoč videz.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Masko sem prvič preizkusila v kozmetičnem salonu kot del nege. Občutek pri nanosu je bil dober, po nekaj sekundah pa me je koža začela pečt in občutek mraza na obrazu je bil zame skorajda neznosen. Pomislila sem, da je morda maska preveč koncentrirana – se namreč zmeša z vodo ali čajem tik pred nanosom, ker je v prahu.
    Masko sem drugič preizkusila doma, kjer sem sama zmešala majhne količine maske z vodo. Še vedno sem občutila na obrazu mraz in pekoč občutek, ki sta bila na meni zelo neprijetna. Maska je po spiranju pustila za sabo neiritirano kožo. TUdi mozolji so se lažje stisnili in kot priprava na čiščenje je po funkciji bila dobra.

Kakorkoli – glede na to, da sem že po naravi občutljiva na mraz, mi je ta občutek pri nanosu prehud, da bi “trpela” masko, ki je drugače po sestavinah zelo dobra. Očitno je zame dodatek mete preveč radodaren.
    Masko sem podarila prijateljici, ki ji je všeč in jo tudi dokaj redno uporablja.

Ni zame, ocena 2.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico