ESSENCE – XXXL Shine Lipgloss

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice ESSENCE – XXXL Shine Lipgloss

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

ESSENCE – XXXL Shine Lipgloss

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Lipgloss je ravno prave konsistence, da se lahko enostavno nanaša na ustnice. Lepo se razmaže. So rahlo pigmentirani, tako da rahlo obarvajo ustnice in jim podari čudovit sijaj. Je kar lepljiv, vendar me to ne moti. Ustnice lepo navlaži, a jih ne nahrani.

Embalaza je standardna za lipglosse, s pokrovčkom na navoj. Je enostaven za prenašanje in je preživel še tako divjo noč v torbici, ne da bi puščal ali počil. :) Vsebina je 5ml. Za aplikator imajo gobico, ki meni odgovarja. Je zelo ugoden, saj stane okoli 2€. Nakup bom ponovila, če bom videla kakšen zanimiv odtenek, ker drugače jih imam že tako preveč. :)

4/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Pri teh glosih mi je najbolj všeč izbira barv. Tudi pigmentiranost je ok, sploh tistih bleščičastih.

Embalaža je klasična, gobica za nanašanje pa mi ni preveč všeč, saj je predolga in pretanka, in je zato nanašanje brez ogledala malo oteženo. Bolj všeč mi je bila prejšnja različica s čopičem.

Mazljivost je ravno prava, da obstane na ustnicah brez da steče. Uporabljam več odtenkov, ampak me noben ni razočaral glede tega. Obstojnost je srednja. Vonj in okus sta nevtralna. Daje občutek rahlo oteženih ustnic, a meni to ni moteče.

Glede na razmerje med kvaliteto in ceno nakup priporočam, tudi sama ga bom ponovila. Ocena 4/5

Profile photo of nikkitita
    nikkitita
    Član

Ta lipgloss imam v zelo nežni, svetlo bež različici, všeč mi je za čez dan, za v službo, da nimam premočne barve na ustnicah, ampak le rahel sijaj. Glede na svojo ceno me je zelo pozitivno presenetil. Lepo teksturo ima, ne svaljka se čez nekaj časa, priročen je za uporabo (aplikator je ravna gobica).

Za ta denar ga bom sigurno še kupila, zato si zasluži kar 5/5.

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Glos sem dobila od prijateljice v prozorni barvi.
    Všeč mi je aplikator, enostaven za uporabo. Embalaža preživi marsikaj :lol1:
    Gloss da lep lesk ustnicam, meni je rahlo lepljiv. Vonja nima, vsaj jaz ga ne zaznavam.
    Tudi pri razpokanih ustnicah ga uporabljam in jih naredi mehke.
    Je kar obstojen, ampak glede na to, da čez dan precej pijem tudi več krat popravim nanos.
    Verjetno bom kupila še v kakšni drugi barvi.
    5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tale glos je bil najbrž moj prvi Essence izdelek. Takrat je imel za nanašanje gobico, vmes čopič – ki mi je najbolj všeč in sedaj ima še malo daljšo gobico, ki mi niti ni vpeč. Imam ga v svetlo roza barvi, imela sem ga tudi že v močno roza, rdeči, marelični, rjavkasti.
    Všeč mi je, ker ga je veliko in embalaža je res trpežna. Ne zdi se mi pretirano lepljiv, tekstura je gosta in je obstojnost, za kakšna 2€ kar solidna.
    Še ga bom kupila, saj me ni razočaral, sploh v primerjavi s ceno.
    Ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico