ESSENCE – Volume&Gloss Lip Maximizer

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice ESSENCE – Volume&Gloss Lip Maximizer

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

ESSENCE – Volume&Gloss Lip Maximizer

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Lipgloss je ravno prave konsistence, da se lahko enostavno nanaša na ustnice. Lepo se razmaže. Ustnicam podari čudovit sijaj. Je kar lepljiv, vendar me to ne moti. Ustnice lepo navlaži, a jih ne nahrani. Ko ga naneseš na ustnice, jih hladi, zato je še posebej primeren za poletje. :)

Embalaza je standardna za lipglosse, s pokrovčkom na navoj. Je enostaven za prenašanje. Vsebina je 8,5ml. Za aplikator imajo gobico, ki meni odgovarja. Stane okoli 3€. Nakupa verjetno ne bom ponovila, saj bo kar dolgo trejalo preden bom te porabila, ki jih imam. :)

4/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Te glose sem si nakupila na zalogo, ko so bili po 1€ zaradi zamenjave programa.

Sama embalaža mi je všeč, malo debelušasta. Tudi gobica za nanašanje je ravno prav velika in na kratki palčki, da si enostavno nanesem glos tudi brez ogledala. Barve ne puščajo, so brezbarvni.

Še posebej mi je všeč dodan mentol, ki dejansko pripomore k bolj svežemu občutku v ustih. Kul sploh za kadilce ;)

Nakupa ne bom ponovila, ker jih imam ene 6 doma na zalogi. So mi eni izmed najboljših glosov!
    Ocena 5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Glos sem kupila enkrat čisto tako.. ko sem malo “metala izdelke v košarico”, da sporbam kaj novega.
    Okuspo mentolu in hladilni učinek sta res super, saj je dah takoj malo bolj svež.
    sicer povečanja ustnic nisem opazila, ampak ga tako ali tako ne potrebujem.

Cena je okoli 2€, dobi pa se ga v DM in Muellerju.

Sicer obstaja nekaj odtenkov, ampak vsi se samo svetijo, noben nima res barve.
    Nakup bom ponovila, če jih bodo še imeli.
    4/5, ker so super za lesk in vonj.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico