ESSENCE – Večbarvno Rdečilo za Lica

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz ESSENCE – Večbarvno Rdečilo za Lica

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 5 let, 7 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Enostavno do neustavljivo definiranih ličnic z novim rdečilom za lica multi-colour. zaradi kombinacije petih različnih barv lahko lička naravno poudariš. rezultat je svež in sijoč videz. na voljo v različnih barvnih kombinacijah.

Sestavine:
    TALC, MICA, ISOSTEARYL, NEOPENTANOATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, MAGNESIUM CARBONATE, ZINC STEARATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN.
    MAY CONTAIN:
    CI 15850 (RED 7), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 45410 (RED 27 LAKE), CI 77491, CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77742 (MAGNESE VIOLET), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Blusher sem kupila, ker me je pritegnila embalaza.

Vsec mi je, ker je prakticna in prijetna na pogled. Sicer izgleda nekoliko ceneno, toda znamka cilja na najstnice.

Blusher je slabo pigmentiran in ga je potrebno malo vec nanesti za dobro prekrivnost. Sicer ravno zaradi tega bodo navdusene tiste, ki imajo rade naraven izgled.

Obstojnost je srednja. Na moji mesani kozi zdrzi tja enih 5 ur, kar je OK.

V bistvu izdelek ni slab, samo si zelim boljse pigmentiranosti.

3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico