ESSENCE – SYF thermo pedicure

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega stopal ESSENCE – SYF thermo pedicure

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Termo piling za stopala, za učinkovito odstranjevanje odmrle kože.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sama sem navdušena nad celo kolekcijo Essence Show Your Feet.
    Vsi izdelki se mi zdijo kvalitetni, pa še precej poceni.

Ta piling svoje delo dobro opravi. Jaz si odmrlo kožo na stopalih najprej odstranim s pilo, potem pa si gor dam še ta piling in moja stopala so gladka kot dojenčkova ritka. :silly: :lol1:
    Ta piling je termo in takoj ko pride v stik z vodo res spusti tak toplotni učinek. Je modre barve in ima drobna zrnca.

Moti me edino to, da je res gost in ga že od prve uporabe komaj dobim iz tubice.
    Embalaža je navadna tubica in za tako gost piling definitivno ni priročna, ker gre piling komaj iz nje. :verymad:

Kupila sem ga v Müllerju, cena je okrog 3€.
    Nakup bom še ponovila in ga priporočam tudi vam.

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Piling sem uporabljala poleti in je eden izmed boljsih, kar sem jih sprobala za stopala. Je izredno goste konsistence in ga je prav problematicno izstisnit iz tube (dokaj neprakticno doziranje), ob stiku z vodo pa se v trenutku razmehca. Ima izredno groba zrnca, kar je pri odstranjevanju odmrle koze na stopalih izredno funkcionalno in svojo nalogo res odlicno opravi. Uporabljala sem ga enkrat tedensko in po negi namazala stopala s kremo in tako sem bila cel teden brez skrbi, saj so moje nozice izgledale negovane. Ob redni uporabi tako trde koze sploh nisem vec opazila in vsekakor bo moja stalnica se naprej. Zdaj pozimi ga uporabim nekje enkrat na mesec, saj veckrat enostavno nimam potrebe. Cena je okrog 3€ v mullerju, kar je za tako dober izdelek, ki traja kar nekaj casa, po mojem mnenju zelo ugodno.
    Priporocam prav vsem, ki si zelijo mehke koze na stopalih, saj jih tale piling resnicno spolira :dance1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Piling sem poskusila pred poletjem in moram priznati da me je kar minilo, ker je tako gost, ampak tako gost da ga je problematicno spravit iz tube.

Sem se matrala vsaj pet minut, da sem spravila zadostno kolicino ven..
    Drugace pa kar se tice efektivnosti nimam pripomb.
    Najvecja pripomba je embalaza in ravno zato ga ne uporabljam vec. Meni je to prevec tezko za ven spravit, sploh pozimi ko postane se malce trsi.

Piling bi ponovno kupila ce bi zamenjali embalazo, ker cena je res ugodna.

Res zgladi pete, tudi toplotni ucinek ima (sicer je bolj bogi, ampak nekaj je)..

3/5 zaradi obupne embalaze (res neprakticne!)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico