ESSENCE- Stay with me longlasting lipgloss

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice ESSENCE- Stay with me longlasting lipgloss

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Sliko je prispevala Tigica

Opis Izdelka:
    Ime glossa ne bi moralo biti bolj primerno: Ko ga boste enkrat poizkusile, ne boste zmogle nehati! Glos je tako čudovito kremast in obstojen – brez da bi pustil občutek lepljivih ustnic. Enostavno je čudovit! Posebna oblika aplikatorja omogoča enostaven nanos.
    V več odtenkih.

Sestavine:

Tudi tega sem kupila zaradi Essence novosti.

Je lepo mazljiv, dišeč, nelepljiv in na splošno mi je všeč, vendar čopiček ni primeren za nanos. Je grob in ni dobro oblikovan za enostaven nanos.
    Glosa ne bom več kupila, saj me je razočarala tudi barva, ki je zelo mlečna- res kot da bi dodali malo bele…

Ocena:3/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tudi jaz sem kupila en tale glos, ker je pač novost pri Essence :D

Čopič je karnekaj čudnega :O Res je čudne oblike, ki oteži lep nanos.
    Ni lepljiv in ni masten, ustnice pa obarva lepo in enakomerno (kolikor je z nanosom mogoče)

Barvni spekter je tako tako, in tudi resnično nič posebnega, torej ni must have izdelek.
    Cena je okoli 2Eur v Muellerju, najbrž ga bodo dobili tudi v DM, ko se prenovi stojalo.

Vonj je samo še en plusek, saj je res ok.
    Ocena 3/5, ker ima Essence tudi boljše izdelke.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico