ESSENCE – Sos Repair&Care Serum

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte ESSENCE – Sos Repair&Care Serum

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

ESSENCE – Sos Repair&Care Serum

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Nohti so se mi prej radi lomili in cepili, zato sem ga želela poskusit. Ta lak sem uporabljala več tednov kot podlak. Dobro se obnese z večina laki. Pri nekaterih sem opazila, da so se malo mehurčkali, če sem jih nanesla čez njega. Nohte mi ni nič kaj bolj okrepil in popravil. Čopič je standarden, meni kar odgovarja. Vsebine je 8ml. Cena je zelo ugodna, stane nekaj čez 2€. Mislim, da je šel iz prodaje, vendar nakupa vseeno ne bom ponovila. :)

2/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ko sem še bila v obdobju ko so se mi nohti nenormalno cepili in lomili sem si nabavila tud serum in bila žal razočarana. :(

Pritegnila me je lepa embalaža in privlačna krem vijola barva.

Mojih nohtov ni nič kaj okrepil, kot podlak pa se je porazno odrezal. Vsak lak, ki sem ga nanesla čez se je progasto nanašal in sploh ga ni bilo mogoče razmazati lepo.
    Svoje funkcije definitivno ne opravi.

Splošna ocena: 1/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tegale lakca že nekaj časa ni v prodaji, ko pa je bil sem jih kupila kar nekaj. Seved je bil glavni razlog izboljšanje stanja nohtov, ker obljublja pomoč pri nohtih, ki se cepijo.

Tale lak je malo bolj gost, in rahel podton vijolične se je opazil tudi, ko si ga nanesel na nohte. Nanašal se je lepo, prekril je tudi kakšno brazdo, ali izravnal površino, če je bil noht že razcepljen.
    Je bil bolj trenutna pomoč kot zddravilo, ker stanja ni izboljšal.
    Lakcem se obstojnost ni nevem kako podaljšala, je pa bil dobra podlaga in tudi z večino lakcev se je obnesel.

Kupila sem ga kar nekajkrat, ker sem upala, da se stanje izboljša, potem je pa tako šel iz proidaje.
    Cena je bila malo pod 2€, kar ni veliko.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico