ESSENCE – SOS Nail Savers Cuticle Peeling

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov ESSENCE – SOS Nail Savers Cuticle Peeling

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Embalaza je plasticna, majhna steklenicka z nekaksno kapalko, ki pa ne omogoca ravno enostavnega doziranja.

Je dokaj redke konsistence, kot nekaksno olje (glede na obcutek predvidevam, da vsebuje kar nekaj silikonov, sestavin nisem preverjala).
    Funkcijo pilinga naj bi opravljale oranzne granule (ki naj bi vsebovale jojobino olje), vendar jih je v izdelku dokaj malo, sploh glede na to kako majhno kolicino potrebujemo za nanos na en noht v tej kolicini prakticno ni granul, zato funkcijo pilinga slabo opravi.
    Kozico sicer navlazi, vendar nic kaj pretirano, prav tako jo minimalno nahrani.
    Izdelek mi ni vsec zaradi mastnega obcutka, ki ga imam po uporabi, saj se ne vpije in je potrebno roke/nohte vsaj obrisati, ce ze ne oprati.

Odmrle koze vidno ne odstrani, nazalost nima pri meni razen vlazenja nikakrsnega ucinka.

Cena je okoli 2€ (trenutno 0.99€ ker gre iz prodaje) kar je sicer malo, vendar mi je glede na to, da je zame izdelek neuporaben, se vseeno prevec.

Ne priporocam, saj za nego nohtov in obnohtne kozice obstaja veliko boljsih izdelkov, funkcije pilinga pa tudi ta ne opravi tako, kot bi to pricakovali.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila, ker je bil znizan na 0,95€ saj gre iz prodaje.

Sama imam velikokrat probleme s suho obnohtno kozico, ki se zacne trgati in odstropati.
    Uporabljala sem ga po odstranjevanju laka iz nohtov.

Sam izdelek je gel bolj oljnate konsistence z rdecimi delci v njemu. Sama nisem imela problemov z doziranjem, saj sem nanesla nekaj izdelka direkt na noht in potem z enim prstom vtrla v kozico. Tudi ce je prislo malo rdecih delcev ven, sem se potrudila da sem od njih dobila najvec kar sem lahko.

Priznam pa, da samo doziranje ni bilo enostavno. Izdelek je pakiran v enostavno embalazo, z doziranjem na pumpico na pokrovcku, pod katerim se nahaja kapalka. Embalaza je prakticna za nosenje okoli.

Na kozi pusti nekoliko masten obcutek, toda meni obnohtno kozico vidno navlazi. Odmrlih delcev mi zal ne odstrani tako da kot piling ni najbolj uporaben.

Meni izdelek ni slab, toda zal funkcijo pilinga ne opravi pretirano dobro.

3/5 ker je povprecen. Mislim da klasicen piling iz sladkorja ter oljcnega olja opravi svojo funkcijo veliko bolje.

Cena je trenutno zelo ugodna, saj gre iz prodaje (0,95€). Se vedno pa izdelek svoje cene ne upravici.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tudi jaz sem ga kupila, ker je šel iz prodaje. Nad njim nisem navdušena.

Funkcije peelinga ne opravi, kot so napisale že predhodnice. Perlice so prevelike, premalo grobe in nasplošno jih je premalo. Olje samo po sebi pa je vlažilno, vendar je doziranje težko, ker je embalaža malo neumna, olje pa dokaj tekoče. Tako moramo kaniti kapljico na noht s kapalko in jo razmazati s prstom, meni pa pri tem vse gre mimo, olje steče… skratka, nepraktična stvar za uporabo.

Olje mi sicer nahrani kožico, ampak za ta namen obstaja več boljših izdelkov. Nakupa sigurno ne bom ponovila.

Ocena 2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico