ESSENCE – Smokey Eyes pencil

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Smokey Eyes pencil

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of violet beauty violet beauty 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESSENCE – Smokey Eyes pencil

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Svincnik sem kupila po zacetnem navdusenjem nad znizano linijo Essence izdelkov.

Ideja se mi je zdela sila zanimiva. Namrec svincnik s katerim lahko hitro in enostavno pricaramo smokey eyes look. No super!

Sam svincnik je med debelejsimi. Sem ga zelela osiliti toda se mi je nekako polomil med siljenjem (imam silcek z veliko odprtino ki naj bi pasala za vse svincnike, pffft).. Se vedno sem ga lahko resila, tako da sem ga kar uporabila.

Sam svincnik je kremast na dotik, zelo pigmentiran. Nanasa se enostavno. Sama sem ga nanesla cez UD Primer potion. Najprej sem ga nanesla posamezno na veko in potem sem s prstom zblendala cez celotno povrsino.

Krasno se je blendal, toda meni je pustil nekak masten obcutek na veki, nekako nedodelano je vse skupaj tudi izgledalo.

Po par urah (3h) mi je vse skupaj zlezlo v gubo in izpadlo grozljivo klavrno.

Naslednjic sem ga uporabila cez UDPP in pod senckami. Tako je izpadel boljse, saj so se sencke lepo oprijele podlage.

Samostojno ga ne nameravam vec uporabljati saj je neprimeren za moje mastne veke, kljub podlagi.

Cena je zelo ugodna, trenutno 0,95€ v Mullerju.
    Imam ga v sivem odtenku, ker so bili drugi ze povsem izropani.

Ne priporocam.
    2/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tudi jaz sem svinčnik kupila zaradi meni všečne ideje.Imam ga v sivi in rjavi barvi. Sam svinčnik je debel, kar pomeni da ne omogoča prevelike natančnosti.

Minca oziroma barva je zelo mehka, kar je za nanos super. Po nanosu barvo lahko razmažemo, blendamo, kar hočemo. Težava pa je v tem, da to pomeni izredno neobstojnost. Ko sem poskusila s sivim zasenčiti zgornje veke, sem se po kaki uri zgrozila, ker sem bila siva po celi veki, do obrvi – barva se je prenesla in odtisnila tudi na zgornji del. Večina barve je bila nabrane v gubi.

Rjav svinčnik je malo boljši, tudi obstojnost je nekaj urna. A vseeno premalo, da bi priporočala nakup.

Ocena 1/5

Jaz sem svinčnik dobila ob nakupu odstranjevalca MU Essence.
    Imam ga v črni barvi.

-Ni obstojen, zdrži samo kakšne 2 uri… :ermm:
    -nabira se ti v veko
    -se razpacka- sploh pod očesom
    -je zelo nenatančen, bolj uporaben kot senčilo :))
    -možno zabrisanje-blendanje

Nakupa sploh ne bom ponovila, saj kljub nizki ceni nisem zadovoljna z izdelkom.

Ocena: 1/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico