ESSENCE – Show Your Feet Shimmer feet & Leg lotion

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo ESSENCE – Show Your Feet Shimmer feet & Leg lotion

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To kremico sem kupila ko je prislo poletje, saj sem zelela zablesteti na vecernih zurkah.

Krema ima normalno kremasto konsistenco, vonj po menti ter veliko zlatih blescic v njej.
    Kreme je zelo veliko, sploh ker se je bolj malo porabi. Pomaga tudi pri malce razdrazeni kozi.

Po nanosu kreme so se moje noge cudovito svetile (res krasno!), toda sem si morala oprati roke, saj so se blescice oprijele tudi njih (saj sem nanasala z rokami).

Glede na to, da imam to kremo od poletja in sem je bolj malo uporabila, mislim da je ne bi ponovno kupila saj je je veliko prevec v pakiranju.

Mogoce, ce bi obstajala manjsa embalaza :). Bom pa videla kako se bo obnesla poleti.
    Vonj ni motec, ceprav je mocno mentolast, na kozi pusti obcutek hladu kar res pase poleti.

Blescice so meni enkratne, ker padam na vse kar se sveti.

Cena je ugodna, malce cez 3€ kakor vecina Essence izdelkov.

4/5 (zame je preveliko pakiranje)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Losjon sem kupila poleti, vbistvu bolj zaradi trenutnega navdiha kot potrebe.
    Stane okoli 3,5€ v Mullerju, vsebina je 150ml, embalaza je klasicna tuba, dokaj prakticna za doziranje.
    Gre za rumenkast gel, ki je nekje srednje gost, razmaze se lepo in hitro vpije v kozo, mastnega filma ne pusca.
    Vsebuje ogromno majhnih blescic (ki so po mojem mnenju srebrne barve :blush1: ), ki so v bistvu ravno pravsnje velikosti da ne zgledas kot novoletna jelka vendar se vseeno opazijo.
    Losjon ima svez vonj, po mentolu, kaksnega mocnega hladilnega ucinka jaz nisem opazila.
    Blescice se seveda ne nalepijo na kozo, kar pomeni, da je potrebno biti previden, saj se v veliki meri prenasajo na obleko (zato za uporabo ob kaksnih oblekah, ki jih je tezko cistiti ni primeren). Koza se po nanosu lepo lesketa in losjon jo res polepsa,vendar sem ga sama (prav zaradi prenosa blescic na obleke) uporabila samo parkrat in tako bo verjetno tudi letos.
    Priporocam ce si zelite izdelek z dromnimi blescicami za telo, saj je cena res ugodna kolicina pa kar radodarna.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico