ESSENCE – Quattro Eyeshadow

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Quattro Eyeshadow

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

ESSENCE – Quattro Eyeshadow

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Imam samo eno senčko, kupila sem jo predvsem zaradi črne barve, ki jo uporabljam za smokey eyes.

Senčke uporabljam čez Manhattnov primer. Senčke pridejo kar intenzivne, zdržijo skoraj cel dan in se ne nabirajo v gube. Kako se obnesejo samodejno, ne vem, ker jih same še nisem poskusila. :)

Embalaža je plastična, priročna za prenašanje. Cena ene senčke je mislim, da okoli 2€, kar je kar ugodno. Nakup bom ponovila, če me bo premamila še kakšna barva, a zaenkrat jih imam dovolj. :)

4/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tudi jaz imam četvorček, ki je na zgornji sliki.

Senčke se mi zdijo zelo malo pigmentirane, še posebej siva in roza. Iz kompleta tako uporabljam predvsem črno in belo. Nanos je precej enostaven, čeprav so senčke med tršimi. Z mokrim nanosom dosežemo večjo intenzivnost, ampak nastane cela packarija v embalaži.

Obstojnost je ok, nič posebnega. S solidnim primerjem verjetno zdržijo cel delovni dan.

Kot pri večini Essennce izdelkov je nakup smiseln predvsem zaradi razmerja med ceno in kvaliteto. Sama nakupa ne bom ponovila.

Ocena 3/5

Imam četvorčka modre, turkizne, zelene in rumene barve.
    Kupila sem ga samo zaradi modre, ki mi je zelo všeč.

Obstojnost je slaba, brez podlage :no: .

Pigmentiranost je tudi bolj tako-tako.

Je ugoden, manj kot 4E.

Izdelka ne bom več kupila, saj je zelo nepraktičen zaradi obstojnosti.

Ocena: 2/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Imam 3Essencove četvorčke v tej obliki, od tega sem dva kupila za 99c, enega pa po redni ceni, ki je bila okoli 3Eur. Za 99c, se je nakup res splačal pa tudi 3Eur ni preveč drago, čeprav niso vsa senčila dobro pigmentirana.
    Za podlago uporabim Essence puder Matt, ki mi res ustvari nemastne veke, tako da senčilo zrdži kar dolgo.
    Embalaža je plastična, odpira se malo težje, a nažalost en četvorček ni preživel padca iz višine rok do umivalnika, tako da o varnosti embalaže seveda ne morem ceniti.
    Izdelek bi kupila še enkrat za 99c, ne pa za 3e.
    Ocena 3/5 zaradi slabe pigmentiranosti.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Doma imam 2 četvorčka teh senčil (tega ko je na sliki in še enega bolj v rjavo/bež barvi). :lashing:

Ta senčila so vsekakor vredna svojega denarja. :thumbsup: Primerna so za dnevni MU, ker niso pretirano pigmentirana in dajo čisto malo, nežne barve. Nanesem jih čez ArtDeco primer in v tem primeru mi zdržijo skoraj cel dan. :dance1:

Emblaža je plastična posodica, ki se na začetku malo težje odpira.

Kupila sem jih v Müllerju; cena četvorčka je 3€ in za to ceno se vsekakor splača.

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Sama imam sencilo 04 v odtenku Sixties reloaded- kot na sliki.
    Cena je zelo ugodna dobra 2€, vendar senck ne uporabljam, sprobala sem jih le enkrat, saj mi niso nic posebnega. Motilo me je tezko odpiranje sencila. Sencke niso visokopigmentirane, tako, da so bolj primerne za naravni videz.
    Moti me to, da se sencilo zelo hitro krusi, ko potegnem s copicem in pa tudi pri nanosu s copicem je potrebna pazljivost, da nimam sencke vsepovsod, saj se ne primejo prevec dobro na copic.
    Nakupa senck bilokaterih od Essence ne bom ponovila, saj se ne morejo primerjati z mojimi favoritkami od Bourjoisa.
    Priporocam tistim, ki niste pripravljene dati veliko denarja za sencilo in rade eksperimentirate.

Ocena 3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico