ESSENCE – Quattro Blush (Ethno Couture)

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz ESSENCE – Quattro Blush (Ethno Couture)

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Blush sem kupila, ko je prisla ven TE Ethno Couture. Sprva mi ni bilo prav nic vsec iz te kolekcije, toda ko sem prisla v trgovino, se kar nisem mogla upreti.

Blush je v licni kvadratni skatlici z ogledalom na zgornji strani ter stirimi razlicnimi blushi na spodnji strani.
    Narejen je iz trde plastike in pokrovcek se lepo zapre, tako da ni moznosti nenadnega odprtja skatlice, saj moramo potisniti pod zaticem, da se odpre.
    Izdelek je prirocen za nosenje s seboj, saj je zelo kompakten.

Blushi so zelo pigmentirani, razen oranznega ki je malce manj pigmentiran. Ravno zato je potreben nezen nanos za naravno prekrivnost. Sama imam rajsi manj pigmentirane blushe, saj tako lahko sama stopnjujem intenzivnost.

Izdelek sem uporabljala v kombinaciji z Essence Clear & Matt pudrom, vcasih pa z Miss Sporty Matte Pudrom, oziroma Revlon ColorStay pudrom oziroma kaksno drugo BB kremo.

Blusher ni negativno vplival na nobeno izmed omenjenih kombinacij.

Kvadratki blushov so med manjsimi, tako da je kar problematicno zadeti zeljeni blush. Poskusila sem tudi s copicem iti cez vse barve in to potem nanesti na obraz, ampak mi ni uspelo zadeti istega odtenka na obeh licih.

Blush se po par urah (5?) porazgubi in ga ni vec videti. Ampak meni se to dogaja z vsemi blusherji razen s kremnimi, saj se mi po par urah zacne koza mastiti.

Blusher ni slab, nasprotno je presegel moja pricakovanja.

Cena je bila izredno nizka, nekaj pod 3€, kar se mi zdi smesna cena za tako rdecilo za lica.
    Nakupa ne nameravan ponoviti, saj je bil v LE, ki se ga ne dobi vec, poleg tega pa se ga zelo malo porabi.

4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico