ESSENCE – Pureskin Anti-spot facial toner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki ESSENCE – Pureskin Anti-spot facial toner

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Gejba Gejba 5 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Sestavine: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol Denat, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Parfum, Sodium Hydroxide, Allantoin, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, Chlorhexidine Digluconate, Benzophenone-3

Opis:
    Essence tonik za obraz proti mozoljem in nečistočam, deluje antibakterijsko. Koža bo po uporabi temeljito čista vendar ne izsušena. Ob redni uporabi bo pojav mozoljev in nečistoč na koži vidno zmanjšane.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Tale opis se mi je zdel točen za lanskoletno formulo. Letos so pa spremenili formulo in sedaj vsebuje več alkohola, konzervansa, manj alatoina … :(
    Tonik je zame še vedno uporaben – edina stvar, ki mi navidez konkretno zmanjša in očisti pore. Vendar pa je sedaj preveč agresiven, da bi ga uporabila po celem obrazu, tako da sem uporabo omejila samo na nos.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico