ESSENCE – Nail Savers Nourishing Base Coat

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte ESSENCE – Nail Savers Nourishing Base Coat

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESSENCE – Nail Savers Nourishing Base Coat

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@*Fleur* wrote:

Lak sem kupila v iskanju kvalitetnega podlaka, ki bi okrepil moje nohte in zmanjšal cepljenje. Stane okoli 2€.

Ker je gelaste konsistence, je nanos malo zahtevnejši, saj hitro dobimo predebel sloj. Je pa velika prednost tega to, da zapolni manjše luknjice, brazde in podobno ter zelo lepo zgladi noht. Suši se presenetljivo hitro, tudi če ga nanesemo v dveh slojih. Nisem še našla laka za nohte, s katerim bi slabo reagiral.

Tudi nohti so se mi ob uporabi popravili. Sicer niso močnejši, se pa manj cepijo.

Nakup bom definitivno še ponovila, saj mi je efekt zglajenih in nahranjenih nohtov super!

Ocena 5/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To je bil moj prvi podlak, ki sem si ga kupila. Z njim sem bila nekaj časa kar zadovoljna, saj je dobro sodeloval z vsemi laki. Žal mi ni preprečil obarvanje nohtov. Sedaj ga že nekaj časa nisem uporabljala, vendar sem ga pred kratkim spet vzela iz škatle. Ob njegovi uporabi, so se mi začeli mehurčkati laki. Nisem prepričana, da je vzrok ta podlak, vendar se mi kasneje ob uporabi drugega podlaka, niso več pojavili. Kakšne izboljšave nohtov ob uporabi nisem opazila. Suši se kar hitro, z nanašanjem pa nisem imela večjih problemov.

Cena je kar ugodna. Mislim, da je šel sedaj iz prodaje. Nakupa pa ne bi ponovila, saj sem našla boljši podlak.

3/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Meni lak odgovarja, saj moram vsake toliko zmanjsat uporabo Essie Fill the Gap (Formaldehid).
    Nanasa se lepo, ceprav je res malo bolj goste konsistence in hitro lahko dobimo predebel sloj.
    Susi se tudi izredno hitro, na nohtu pusti satenast finish (je mlecno prosojen).

Zaenkrat deluje lepo z vsemi lakci, nic se mi ne mehurcka. Nisem pa opazila nobenega izboljsanja kar se nohtov tice (cepljenje). Tudi ne preprecuje obarvanosti, tako da lahko mirne vesti recem da je povprecen podlak.

Dobila sem ga zelo ugodno, saj je takrat ravno sel iz prodaje.

3/4

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico