ESSENCE – Multi dimension 3 in 1 nail polish (XXXL shine)

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte ESSENCE – Multi dimension 3 in 1 nail polish (XXXL shine)

Ta tema vsebuje 16 odgovorov, ima 16 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of freakica freakica 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Fotografijo je prispevala elchy
    Opis izdelka:
    Essence Multi dimension lak za nohte.

i love it! :D:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Meni so tej lakci izredno dobri.

Sicer imam z nekaterimi probleme z mehurckanjem, sploh ce uporabim Essence nadlak, toda mazejo se lepo, so primerno gosti, tako da nimam nobenih problemov z nanasanjem.

Vecinoma potrebujem 2 sloja za enakomeren nanos.

Pri essence je tako, da se dobi super lakce za zelo ugodno ceno. :flower1:

Profile photo of Jana
    Jana
    Član

Tudi jaz imam občasno probleme z mehurčki, ampak nasplošno so pa super lakci. Dobro se nanašajo, potrebna sta dva sloja, v glavnem res vredu za takšno ceno. :thumbsup:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ti lakci so super! Še posebej za takšno ceno.

Sama sem nad njimi precej navdušena in si pogosto privoščim kakšnega. Najbolj mi je všeč, ker jih je možno dobiti v Sloveniji in so zelo poceni.
    Pred časom jih je bilo možno dobiti samo v trgovinah Mueller, sedaj pa so na voljo tudi v večjih DM-jih.

Večina lakcev je dobro prekrivna z dvema nanosoma. Embalaža je normalna flaška.

Še posebej so mi všeč njihove kolekcije limited edition, ki so precej pogoste in večinoma s kar zanimivimi izdelki. Žal pa je treba pri nas imeti kar srečo, da sploh dobiš kaj od teh LE, ker je kar velik naval vseh essence navdušenk.

Nakup priporočam, ker so za takšno ceno, dobri lakci.

Splošna ocena: 4/5

Essence lakci so res super, cenovno ugodni ampak vseeno izpolnjujejo pričakovanja. :wink1:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Dobri laki glede na nizko ceno. Imajo zanimivo izbiro oddtenkov, sama sem bolj mahnjena na njihove LE kolekcije, ki jih je dokaj težko dobit saj je hitro vse pokupljeno.

Laki so v lepi embalaži, ki je tudi kvalitetna. So dovolj tekoči in lepo se nanašajo, čopič je ok. Tudi sama sem imela težave z mehurčki ampak nadlak jih lepo prekirje. Prav tako so dobro obstojni. Prekrivnost je z dvema slojema več kot odlična, prav tako se dokaj hitro sušijo.

Vsekakor vredni svoje nizke cene, tako da jih bom še kupovala =)

Ocena: 5

Teh lakov imam kar nekaj, ponavadi vedno, ko obiščem DM s seboj odnesem vsaj enega. :lol1: Na voljo je nekaj krasnih meni ljubih odtenkov, embalaža je valjasta steklenička s srebnim pokrovčkom. Cena se mi zdi nekaj malo čez 1,5€. Za to ceno so laki super, nanos je enostaven, za polno prekrivnost ponavadi potrebujem 2 nanosa. Z njimi nimam težav, mehurčkajo se mi ne pa tudi dolgo zdržijo na nohtih, sušijo se dokaj hitro.

Ker imam kar nekaj odtenkov, ki še niso prišli na vrsto ali pa so bili uporabljeni le enkrat ali dvakrat, me pridno čakajo v stekleničkah popolnoma kot novi, edino odtenek Chill Out se mi je kljub ne tako pogosti uporabi hitro posušil in trenutno sploh ni primeren za uporabo! Škoda, pa za tako lep odtenek gre. :no:

Nakup bom seveda ponovila, zaradi nizke cene in velike izbire različnih odtenkov.

5/5

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

tudi jaz imam tele lakce in moram reči da nasplošno so mi vredu, ampak me moti da se dosti hitro zgostijo.
    Sicer cena je smečno nizka- kot tudi pri ostalih essence lakcih, ampak vseeno jih ne kupujem več, saj nisem najbolj navdušena.
    Steklenička ni nič posebnega, pa pravzaprav tudi nobenega extra sijaja ne opazim pri teh lakcih..

moja ocena: 2/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Enostavno obožujem te lake! Verjetno imam že skoraj vse iz stare kolekcije. :) Imajo kar pestro in zanimivo izbiro lakov. Laki so kar pigmentirani, za popoln nanos sta tako potrebna dva sloja. Nanos sam ni problematečen. Laki se dokaj hitro sušijo, a vseeno uporabim še hitrosušeči nadlak. Laki se mi ne mehurčkajo. Obstojnost je dobra, saj mi zdržijo tudi po 4 dni.

Čopič je standarden, kar meni odgovarja in mi ne povzroča težav. Je enostavna za prenašanje. Cena je zelo ugodna, saj je okoli 2€. Nakup bom vsekakor ponovila, saj je še nekaj odtenkov na mojemu seznamu želja. :)

5/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Teh lakcev imam že kar precej, predvsem zahvaljujoč razmerju med ceno in kvaliteto. Vsi, kar jih premorem, se lepo nanašajo, moti me edino čopič, ki je mehek, dolgi in tanek, kar mi ne odgovarja.
    Občasno se mi pojavlja problem mehurčkanja, ampak sumim da se slabo kombinirajo z Suhada podlakom. Sušijo se povprečno hitro, odvisno tudi od števila plasti, ki jih nanesemo. Pigmentiranost je dobra.

Sigurno bo še kak pristal v moji košarici. Samo sebe imam na sumu, da ne bom odnehala dokler ne bom imela doma vseh odtenkov :hairup:

Ocena 4/5 (minus zaradi čopiča)

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tej lakci se pri meni obnesejo kot Colour&go. Čopič bi lahko bil malo bolj ploščat, ampak z nanosom nimam problema. So fajn pigmentirani in hitro se sušijo. Barve so lepe in jih imam kar nekaj v zbirki. Barvna paleta je pestra.
    Cena je ugodna, embalaža lepo tesni in jih bom definitivno še kupila.
    5/5

Teh lakev imam že več kot 20. Vsako leto poskrbijo za obilico novih odtenkov. So zadostno pigmentirani, lepih barv, zelo poceni in vredu obstojni. Kupim jih predvsem zaradi možnosti izbora toliko različnih barv in cene (še manj kot 2E).
    Priporočam vsem! :flower2:

OCENA: 5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tudi jaz imam teh lakov okoli 20-30. Vsako leto so novi odtenki in vsakič me premamijo, nekaj pa jih je bilo kupljenih tudi na razprodajah. Cena je 1,89€ ugodna za 8ml in tudi ni pretirano hitrega zgoščevanja, zato mi dolgo trajajo. Barvna paleta je široka, tako da bi vsak res moral najti vsaj en odtenek po svojih željah.
    Obstojnost je dolga, vsaj v kombinaciji z nail sealerjem, še bolj pa z Nail art sealing base in top coatom niha pa seveda od odtenka do odtenka.
    Lakci se hitro sušijo, so dobro pigmentirani, povprečno potrebujem 2sloja, čeprav bi najbrž kateremu zadostoval že en sam.
    Redko se mi naredi, da se zmehurčkajo, a se je že.
    Moram še pohvaliti super izvirna imena, ki me vedno znova presenetijo in razveselijo. Lepo, da dajo tudi nekaj na to in da ni vsak lak samo številka :)
    Ocena 5/5 pa tudi priporočam jih :)
    P.S. Če ne bi obstajale LE in TE pri Essence bi jih najbrž imela še več..

Profile photo of junija
    junija
    Član

Tejle laki kraljujejo v moji zbirki. Imam jih namreč veliko :)

Odtenki so zelo lepi, najde se nekaj za vsak okus. Čopič je povprečen. Ni mi všeč, da je ozek in bi raje videla, da bi bil tak kot pri Colour and Go kolekciji. Pigmentiranost se spreminja od odtenka do odtenka vendar nikakor ni slaba.

Tudi obstojnost ni slaba (odvisno od odtenka mi zdrži nekaj dni – seveda pa dolgo ne zdržim z isto barvo :lol1: ). Sama ponavadi ne uporabljam pod in nadlaka, ker se mi ne da toliko čakati na sušenje :lol1: pa tudi zato, ker sem opazila da z nekaterimi podlaki (npr. Mavala) ne gre skupaj. Se mi je že večkrat zgodilo, da se mi je lak začel luščit iz nohta v celoti. Torej, če ni potrebe (če vem, da mi odtenek nohta ne bo preveč zabarval) podlaka ne uporabim. Drugače pa je tudi njihov finish dovolj bleščeč, da (vsaj vsak odtenek) ne potrebuje nadlaka.

Zgoščevanje pri njih ni problem. Nekaj odtenkov imam že nekaj let in so kot novi. Slabe izkušnje sem imela le pri enem odtenku in sicer Spot on.

Cena je 1,75€ za 8ml in vsekakor ugodna. Nakup priporočam :)

Ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico