ESSENCE Moonlight Powder Brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči ESSENCE Moonlight Powder Brush

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a  Anonimnež 5 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

VIR

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Odlicen copic!
    Scetine so mehke, nezne. Sama ga uporabljam za pudre v prahu in lahko povem da je super.

Je zelo nezen tako da ni bojazni da bi poskodoval kozo. Scetine so belo roznate, toda ob prvi uporabi s pudrom v prahu se obarva oranzno, kar gre dol s prvim pranjem jasno.

Cena je bila malce pod 4€ kar je res krasna cena za tak copic. Na zalost se ga je dobilo samo v LE, kar je res velika skoda saj essence copici (npr tudi tisti iz 50s fever) spadajo med boljse copice.
    Uporabila sem ga tudi z essence mineralnim pudrom kjer se je tudi dobro obnesel.

Moj copic tudi ni izgubil se prav nobene scetine, kar ga uvrsca v top lestvico copicev ki jih imam v lasti.

Nimam pripomb cez njega.
    5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta čopič sem si kupila po vsesplošnem navdušenju nad njim, na našem forumu.

Ker bolj poredko naletim na Essence-ove LE sem bila vsa navdušena ko sem to kolekcijo in ta čopiček zagledala v eni majhni Tuš drogeriji. Seveda sploh nisem razmišljala in sem čopič takoj pograbila in ga kupila. Ko sem ga prinesla domov, pa sem šele začela razmišljati zakaj ga bom sploh uporabljala… :lashing: Najprej je bil problem, potem pa sem ugotovila, da je ta čopič vsestranski. Največkrat ga uporabim za nanos Essence mineralnega pudra, uporabila pa sem ga tudi že za nanos blusha.

Čopič je super mehak. Pere se dobro. Dlake mu ne odpadajo (mislim, da je do sedaj, po kar nekaj pranjih, izgubil vsega skupaj 3 :silly: ).

Zelo všeč mi je barva ščetin. Se mi zdi, da ga naredi belo – roza kombinacija tako posebnega. :))

Z nakupom sem zadovoljna.

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Čopič sem seveda morala kupiti, čeprav ga dejansko ne potrebujem, vendar mi je bil tako lustkan, da mi je kar skocil v kosarico :lashing:

Je izredno mehak, prijeten na dotik (sama sem kar se tega tice izredno obcutljiva) in primeren za nanos blusha, bronzerja, tudi za sencenje bi slo, morda za nanos pudra v prahu itd.

Moram priznati da ga sama res redko uporabim, saj imam za vse nastete naloge vsaj po en copic druge znamke, ki svojo nalogo opravi bolje, tako da v moji zbirki nekako ne najdem pravega mesta zanj.
    Glede na to da je manjsi od vecine ostalih ga vcasih vzamem s sabo na pocitnice, saj zasede malo prostora, pa se skoda mi ga ni prevec, ce se slucajno kaj poskoduje.

Glede na svojo ceno (mislim da okrog 3,5€) je copic sicer fantasticen, mislim da ga bodo vesele predvsem punce, ki se s copici sele spoznavajo oz. nimajo doma ze cele zbirke najrazlicnejsih copicev, za ostale pa bo verjetno bolj primeren za potovanja oz. za v torbico :roll:

Nakup (verjetno ne ravno tega, ker je bil LE ampak so si vse essence copici podobni v kvaliteti) priporocam, morda boste zanj nasle boljso uporabo kot jaz, jaz pa najverjetneje Essence copica ne bom vec kupila, enostavno zato, ker ga ne potrebujem :blush1:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

po vsesplošnem navdušenju sem tudi jaz kupila tale čopič. Potrebovala sem ga predvsem za nanos fiksirnega pudra. Imela sem srečo, da sem dobila zadnjega, ki je še ostal na stojalu v Müllerju :))
    Čopič se je nahajal v plastičnem etuiju, v katerem sem ga nekaj časa tudi hranila, a sem ga potem zavrgla, ker je bilo čopič iz njega zelo težko spraviti.
    Čopič ima črn ročaj in belo-roza dlake, ki so zelo mehke. Zagotovo eden izmed najmehkejših čopičev, kar sem jih kdaj uporabila :thumbsup: kot že rečeno ga uporabljam za fiksiranje tekoče podlage, pri čemer se super obnese, saj puder enakomerno nanese, pri tem pa prav prijetno boža obraz :silly:
    odpadanja dlak sploh nisem opazila, niti pri pranju, kar je še en plus.
    Cene se žal ne spomnim, ampak bila je zelo ugodna, kot je navada pri Essence, sploh za tako kvaliteto, ki jo nudi.

V vseh pogledih je to super pripomoček, zato mu dam vseh pet točk :)

Profile photo of S
    S
    Član

Če na kratko povzamem, super zadeva!

Kupila sem ga zaradi simpatičnega izgleda in mehkobe, vendar od njega nisem pričakovala čudežev. Z Essence čopiči sem se prvič srečala pri uporabi njihovega kabukija, ki so ga kar hvalili, vendar je mene pustil hladno. Trde ščetine in neprijeten vonj me namreč nista prepričala, prav tako se ni nakazal pri nanosu.

Pri tem pa negativnih lastnosti sploh ne najdem. Kot rečeno so ščetine mehke, vonja sploh nima in nalogo opravi več kot odlično. Z njim sem nanašala mineralni puder EDM in rezultat je bil enakomeren nanos z lepim finišem. Nekaj je seveda tudi odvisno od tehnike, jaz sem nanašala plast za plastjo, saj sem tako dosegla lepši in naravnejši videz.
    Mogoče se slabše obnese pri nanosu kompaktnih blushev oz. pudrov, saj ne zajame zadostne količine, ampak v ta namen zato uporabljam druge čopiče.
    Oprala sem ga že nekajkrat, ščetine so ostale enake kvalitete in oblika je enaka prvotni. Odpadla še ni nobena dlaka oz. vsaj jaz je še nisem opazila.

Super zadeva po zelo dostopni ceni, tako da priporočam vsaj preizkus kakšnega od njihovih čopičev ( na voljo naj bi bil po novem njihov blush čopič, ki ga že vztrajno iščem), ta je bil na žalost na voljo le kot LE.
    Ocenjujem ga 5/5 :thumbsup:

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Čopič je tako izjemno mehak :shock2: ..uf nimam čopiča za obraz ki bi bil bolj mehak kot je tale..
    nad tem sem res navdušena..

Vseeno pa se vsa ta evforija konča tukaj.. sicer je za tak mali denar vredu, ampak nekako se mi je začelo dogajati, da pri nanosu blush-a ne zabriše sledi najbolje.. Nevem mogoče je odvisno tudi od strukture blusha, ki ga uporabljam..
    Nekaj časa sem ga uporabljala tudi za nanos pudra v kamnu, za kar se je bolje izkazal in za to ga tudi še občasno uporabljam.

Tudi ročaj je kratek, kar mi predstavlja še en minusek ampak vseeno ravno pravšnji za potovanje.

ocena: 3/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tale čopič sem kupila v Müllerju, med trajanjem Moonlight kolekcije.
    To je naaaajmehkejši čopič kar jih imam.
    Cena je bila pod 4Eur, kar je zelo ugodno, čopič je bil v plastični embalaži, vendar je bila ta zelo tesna in je ob vsakokratni uporabi potrgala nekaj dlak iz čopiča.
    Čopič je lepe roza in bele barve, ampak to nima blaznega pomena, se ga pa lepo drži in ročaj ne drsi.
    Uporabljam ga za nanos mineralnega pudra, včasih tudi za blush, ampak bolj redko, saj blusha ne uporabljam vsakodnevno. Delo opravi dobro pri pudru, malo manj pri blushu, a mu odpustim :)
    Če ne bi bil LE bi ga najbrž vseeno kupila, tako pa je bil še bolj mamljiv..
    5/5, še en res super nizkocenovni Essence izdelek.

Anonimnež

Čopič sem kupila v DM-u :thumbsup: Cena je znašala nekje pod 3€. Ves čas sem uporabljala blushe v penici, pred kratkim pa sem si omislila bronzing kroglice in sem potrebovala nov čopič :) Čopič je izredno mehak, ne draži in ‘špika’. Sama sem z njim zelo zadovoljna, dam mu oceno 5/5 :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico