ESSENCE – Moonlight Collection Shimmer Powder

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz ESSENCE – Moonlight Collection Shimmer Powder

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Highlighter sem kupila po trenutnemu nakupovalnemu impulzu, ceprav sem si mislila, da ga ne potrebujem.

Izdelek je pakiran v licni skatlici iz debelejse trse plastike. Skatlica je prosojna, tako da lahko vidimo odtis dreves v highlighterju. Zelo lepo. Sama embalaza je precej prakticna saj ne izgleda kakor da bo pocila, kajti je iz precej debele plastike.

Sama imam zelo svetlo kozo z roznatim podtonom in mi odtenek zelo odgovarja. Je nezno roznate barve z veliko drobnega shimmerja. Po ucinku se mi zdi podoben MAC Mineralize Blush v Hand Finish odtenku.

Sam shimmer mi na obrazu ne zdrzi cel dan, toda je dobro obstojen. Podobno kakor pri macovem blusherju, se mi na koncu dneva blescice prenesejo na dele obraza kamor jih nisem sama dala.

Nanasam ga s copicem za blush od Essence in oboje skupaj dobro deluje.

Izdelek je zelo nezen prahec, na dotik je gladek. Sam izdelek je nekje srednje pigmentiran ampak tudi nisem pricakovala ne vem kaksne pigmentiranosti od highlighterja.

Cena je bila malo pod 3€, kar se mi za tak izdelek ne zdi veliko saj opravlja svojo funkcijo zelo dobro.

Nakup bi verjetno ponovila, toda izdelek je bil v LE tako da se ga zal ne dobi vec.

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico