ESSENCE – Metal Glam Eyeliner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Metal Glam Eyeliner

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESSENCE – Metal Glam Eyeliner

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila po zacetnem navdusenjem nad klasicnim Essence liquid linerjem (ki je res genialen!).

Kupila sem ga v dveh odtenkih in namrec turkizni ter temno modri.

Imam mastne veke, tako da vedno uporabljam podlago. No skoraj vedno.

Turkizen liner je zares primerljiv z crnim, kajti lepo se nanasa (je morda za odtenek bolj gost), je krasno obstojen ter je precej tezaven za odstraniti.

Uporabljala sem ga cez sencke ter samostojno, v obeh primerih je lepo izpadel in ni bilo nobene spremembe v barvi.
    Zelen je lepo pigmentiran, tako da en nanos zadostuje. Temno moder zal ni enako pigmentiran, tako da je potrebno nanos ponoviti.

Oba linerja sta gelasta, zelen je nekoliko gostejsi. Vonja nimata, lepo se mazeta, s tem da je zelen krasen napram modremu. Moder je redkejsi, manj pigmentiran toda se vedno lepo obstojen.

Zelenega je tezko odstraniti, zato uporabljam dvofazni odstranjevalec od essence. Vcasih pusti kaksno sled na kozi, v zelenem odtenku, katera gre dol z navadnim odstranjevalecm make upa. S samo vodo zal ne.

Embalaza je prakticna, s pokrovckom na zavoj pod katerim se skriva tanek copic. Nanos je enostaven, enkrat ko osvojimo tehniko. Primeren je tudi za zacetnike.

Cena je malo pod 3€, kar se mi zdi ugodno. Cena je super za turkizni liner, za temno modrega pa niti ne.
    Temno moder mi ne odgovarja, za njega bi sama ocena bila povprecna, toda turkizen si zasluzi 4/5 tock!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico