ESSENCE – Long Lasting eye pencil

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Long Lasting eye pencil

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of violet beauty violet beauty 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESSENCE – Long Lasting eye pencil

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Svincnik imam v treh odtenkih. Srebrni, crni ter rjavi.

Imam mastne veke, tako da potrebujem primer preden karkoli nanasam.

Izdelek sem uporabljala v waterlinu (zelo dobro), pod veko (krasno) ter na zgornji veki (dobro).
    Uporabljala sem ga tudi cez sencke, toda se vedno se je dobro videlo barvo (v bistvu kar enako).

Izdelek je kremast, lepo se nanasa ter je pigmentiran. Nanos je neproblematicen, saj se crta vidi ze po enem potegu po kozi. Z njim lahko delamo tanjse in debelejse crte.

V waterlineu se mi je obdrzal kaksno uro, dve kar je zelo dolgo zame saj mi vecina reci gre ven po pol ure.
    Drugje je bila obstojnost celodnevna.

Embalaza je zelo prakticna, saj je plasticen svincnik z dozirko na zadnji strani. Torej zadnji del obracamo da dobimo ven crtalo. Svincnik je zelo primeren za transport, ter ker ne zasede veliko prostora ga prenasam kar v torbici.

Cena je pod 3€, kar se mi zdi zelo ugodno za tako dober izdelek.

5/5

Imam več odtenkov. Kupila sem jih v DM in Mullerju.

Prednosti:
    -lahek in natančen nanos
    -dobra “mazljivost”
    -vredu obstojen
    -zanimive barve
    -zelo poceni (prblj. 1,7 E)

Izdelek bom še kupila, ko bom porabila zalogo ali ko bodo ponudili nove barve.

Ocena:5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico