ESSENCE – Lipstick (nova verzija)

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice ESSENCE – Lipstick (nova verzija)

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of violet beauty violet beauty 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Rdečilo za usta. Na voljo je več odtenkov.

Sestavine (za vse odtenke):
    RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, LANOLIN, POLYDECENE, PENTAERYTHRITYL TETRACAPRYLATE/CAPRATE, PENTAERYTHRITYL
    TETRAISOSTEARATE, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OCTYLDODECANOL, POLYETHYLENE, PARAFFIN,
    BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, MICA, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, C10-30 CHOLESTEROL/LANOSTEROL ESTERS, CARNAUBA (COPERNICIA CERIFERA)
    WAX, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PENTAERYTHRITYL ADIPATE/CAPRATE/CAPRYLATE/HEPTANOATE, VP/HEXADECENE
    COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, TOCOPHERYL ACETATE, BISABOLOL, TOCOPHEROL, SILICA, TIN OXIDE, POLYETHYLENE
    TEREPHTHALATE, ISOBUTYLPHENOXY EPOXY RESIN, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ACRYLATES COPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE),

MAY CONTAIN: CI 12085 (RED 36),
    CI 15850 (RED 6/RED 7), CI 16035 (RED 40), CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45410 (RED 27), CI 75470 (CARMINE), CI 77491,
    CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

INGREDIENTS NO 40, 41: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, LANOLIN, POLYDECENE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OCTYLDODECANOL, MICA, BIS-DIGLYCERYL
    POLYACYLADIPATE-2, CANDELILLA (EUPHORBIA CERIFERA) WAX, POLYETHYLENE, CARNAUBA (COPERNICIA CERIFERA) WAX, C10-30 CHOLESTEROL/LANOSTEROL ESTERS,
    ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, PENTAERYTHRITYL ADIPATE/CAPRATE/CAPRYLATE/HEPTANOATE, TOCOPHERYL ACETATE, SILICA,
    BISABOLOL, TOCOPHEROL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PARFUM (FRAGRANCE),

MAY CONTAIN: CI 15850 (RED 6/RED 7), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 77491,
    CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

INGREDIENTS NO 42, 44, 45, 46: LANOLIN, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, POLYDECENE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OCTYLDODECANOL, BIS-DIGLYCERYL
    POLYACYLADIPATE-2, CANDELILLA (EUPHORBIA CERIFERA) WAX, POLYETHYLENE, CARNAUBA (COPERNICIA CERIFERA) WAX, C10-30 CHOLESTEROL/LANOSTEROL ESTERS,
    ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, MICA, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, TOCOPHERYL
    ACETATE, SUCROSE ACETATE ISOBUTYRATE, BISABOLOL, TOCOPHEROL, TIN OXIDE, PARFUM (FRAGRANCE),

MAY CONTAIN: CI 19140 (YELLOW 5 LAKE),
    CI 15850 (RED 6 LAKE/RED 7 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45380 (RED 21), CI 73360 (RED 30 LAKE), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES),
    CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

INGREDIENTS NO 43: LANOLIN, POLYDECENE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OCTYLDODECANOL, BISDIGLYCERYL
    POLYACYLADIPATE-2, CANDELILLA (EUPHORBIA CERIFERA) WAX, POLYETHYLENE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CARNAUBA (COPERNICIA
    CERIFERA) WAX, C10-30 CHOLESTEROL/LANOSTEROL ESTERS, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, BIS-DIGLYCERYL
    POLYACYLADIPATE-1, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, TOCOPHERYL ACETATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SUCROSE ACETATE
    ISOBUTYRATE, BISABOLOL, TOCOPHEROL, SILICA, MICA, TIN OXIDE, PARFUM (FRAGRANCE), CI 15850 (RED 6 LAKE),
    CI 45410 (RED 27 LAKE), CI 75470 (CARMINE), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Nova sminka mi je zelo vsec!

Embalaza je lustna, roznata (imam odtenek This is Me). Barva embalaze je odvisna od same barve sminke, kar se mi zdi prav lepa ideja.
    Ceprav se nekaterim zdi embalaza ‘poceni’ in ‘otrocja’ meni super sede. Je nekoliko navihana in igriva (essence v bistvu cilja na mlajso publiko).

Sminka je kremasta, lahkotna in vlazilna. Efekt na ustnicah mi je zelo vsec, saj jo lahko uporabim tudi brez balzama za ustnice.

Ustnicam doda krasno barvo, ki je nezna ampak jo lahko z lahkoto poudarimo se bolj. Le se eno plast sminke dodamo.

Vecinoma jo uporabljam samostojno, ce si zelim malce bolj ‘naraven’ videz pa jo mesam z balzamom za ustnice.
    Zaradi njene lahkotnosti in enostavnega nanosa je to ena izmed mojih najljubsih smink!

Ampak tukaj se morate zavedati, da pri meni NOBENA sminka ne zdrzi dlje od prvega pitja/prehranjevanja. Vsaj popolnoma ne Zato mi obstojnost ne pomeni veliko, ker mi ni problem nanesti novo plast sminke po prehranjevanju. Bolj mi je pomembna vlazilnost sminke.

Sminka mi je zelo vsec in ko jo bom porabila, bom definitivno kupila novo. Za to smesno ceno bi bilo kar zalostno, ce je ne bi! :blush1:

Vsec! 4/5 (ni prevec obstojna)

Kupila sem najnovejši odtenek, ki mi je postal zelo všeč. Ni preveč obstojna, vendar je lepo mazljiva, ne vsebuje bleščic, je lahka in ne zateguje ustnic. Barve so kar raznolike, struktura bolj kot balzam za ustnice kot pa prav šminka, saj ni tako pigmentirana.
    Meni zelo ugaja, saj je lahka, ravno prav obarvana in cenovno zelo ugodna.
    Priporočam!

Ocena:5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico