ESSENCE – Lipgloss Pencil (Ethno Couture)

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice ESSENCE – Lipgloss Pencil (Ethno Couture)

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESSENCE – Lipgloss Pencil (Ethno Couture)

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila v dveh odtenkih – rdecemu ter oranznemu.

Oba sta mi vsec, saj sta bolj glosa kakor sminki.

Oranzen mi lepo pase na polt, lepo se maze ter je dokaj obstojen. Nanos je neproblematicen, saj je izdelek kremast z blescicami ki pa niso motece. Sam izdelek je nezno pigmentiran, toda z ponavljanjem nanosa se da to popraviti.

Rdeci je zelo pigmentiran, tako da mi ustnice obarva v prvem poskusu. Je kremen, z blescicami ki ne motijo.

Prilagam slike:
    Gole ustnice

Oranzen

Rdeci

vir je moj blog

Cena je bila malo nad 2€, kar se mi zdi zelo solidno za taksen izdelek. Meni odgovarja!

Embalaza je neprakticna, saj je v obliki svincnika s plasticnim pokrovckom na vrhu. Najvecji minus je tezavno siljenje. Sama nimam dovolj majhnega/velikega silcka tako da je vedno problematicno to siljenje.

Vonj izdelka je nemotec, nekako sladek.

Nakup bi verjetno ponovila.

4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico