ESSENCE – Kajal pencil

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Kajal pencil

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a  Anonimnež 5 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

ESSENCE – Kajal pencil

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Ta svinčnik je pač povprečen kajal. Mazljivost je dobra, je med bolj mehkimi svinčniki. Najbolje je, če je vedno ošiljen, saj le tako lahko dosežemo natančen nanos.

Problem je, ker se zaradi mehkobe hitro razmaže. Primeren je za senčenje, ne pa za risanje jasnih in definiranih linij. Posledično je tudi obstojnost slabša, saj se hitro razmaže. Po celem dnevu imam že malo “panda oči”, če si z njim obrobim veke.

Nakupa ne bom ponovila. Ocena 3/5

Teli kajali so med cenejšimi (1.6E), zato ni pričakovano, da zdrži cel dan in da je perfekten. Mene ne moti zelo, vendar se hitro razmaže, gre v veko, barva bledi in pust panda oči, kot že omenjeno.
    Je pač povprečen kajal, vendar se mi zdi, da so raznolike barve in kvaliteta kar vredne svojega denarja.

Ocena:4/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Svinčnik sem kupila, ker sem iskala nekaj za obrobo oči.

Svinčnik me ni nekaj presenetil, a za večern make up, ko uporabljam barvico, je ok.

Sicer je malo premehak in hzaradi tega se tudi prehito razmaže, res pa je, da je nanos hiter in nažalost obstojnosst malo slabša.

Cena je pod 2€, dobi pa se ga v Muellerju ali pa v Dm.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Imam kar nekaj teh Essence svinčnikov. :lashing:

Pri nakupu me je najprej pritegnila res nizka cena in v povprečju kar dobra Essence kvaliteta. Na začetku sem bila s temi svinčniki precej zadovoljna in sem si jih nakupila kar precej. Všeč mi je ker je kar velika barvna izbira.

Nanos je dober, svinčniki so srednje mehki. Potegniti je treba kakšnih 3x, da je črta lepa.
    Po določenem času se mi je pojavilo, da me ob uporabi teh svinčnikov pečejo oči. In to kar pri vseh odtenkih, zaradi tega jih tudi ne uporabljam več in sem jih vrgla v smeti. :(

Nakupa ne bom več ponovila.

Splošna ocena: 2/5

Anonimnež

Svinčnik je povprečen, vendar je za takšno ceno precej boljši od kakšnih dražjih (v mislih imam kajal znamke Max Factor). Ker imam mastno kožo, imam težave z obstojnostjo, preden si naličim oči, si jih zmeraj napudram s pudrom v prahu :yes: Drži mi par ur, potem pa je že čas za popravke :lol1: Splošna ocena je 4/5 :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico