ESSENCE – Glitter Eye Pencil

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Glitter Eye Pencil

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

ESSENCE – Glitter Eye Pencil

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Svinčnika sem kupila, ker mi je bilo všeč, da ima bleščice, tako da ju lahko uporabim za kakšno večerno priložnost.

Svinčnik naredi lepo črto. Ni preveč trd in ne premehek. Ravno pravi. :) Kupila sem ju samo zaradi bleščic, ki me pa malo motijo, saj so kar velike in ni prijetno, če ti katera uide v oko. Še posebej ker nosim leče.

Embalaža je standardna in tako enostavna za prenašanje ter nanašanje. Koliko točno je stala, žal ne vem, a ni bila tako draga. Nakupa ne bi ponovila.

3/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Ta svinčnik imam v srebrni barvi. Zdi se mi zelo trd, tako da je nanos kar težaven. Zaradi ne čisto okrogle oblike sem imela tudi težave s šiljenjem.

Sama baza ni pigmentirana, celotna poanta svinčnika je v bleščicah, ki jih vsebuje. Ko jih enkrat nanesemo, to še ne pomeni da bodo tam tudi ostale :) Po mojih izkušnjah se velikokrat zgodi, da mi kakšna izmed večjih bleščic zaide v oko, ali pa celo pade na obraz ali se razmaže po veki.

Izdelek je sicer poceni, a ga niti ne priporočam. Mogoče za kakšno eksperimentiranje, za redno uporabo pa ne.
    Ocena 2/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Svinčnik iamm v črni barvi. Bleščice so res velike, in čez nekaj časa jih imam po celem obrazu, kar bi me motilo pri dnevnem make upu, ker pa ga večina uporabljam za nočnega me to ne moti pretirano.
    Konstinenca je ok, všeč mi je, ker ni premehek, da bi se kar “stopil” na očeh.

Embalaža je tipična za svinčnike, pokrovček dobro tesni, a v torbici se včasih tudi odpre.

Obstojnost je nekaj srednjega, če malo popusti ga pač popravim, ampak je kar ok.

Cena je okoli 2Eur, kar ni veliko, ker ga imam že zeloo dolgo in, če mi ga zmanjka ga bom zagotovo spet kupila.
    Ne vem kako bi sse obnesel pri redni uporabi, a za občasno malo bolj večerno pa je super.
    5/5, zaradi nizke cene.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico