ESSENCE – Forget it! 3in1 concealer

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz ESSENCE – Forget it! 3in1 concealer

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

ESSENCE – Forget it! 3in1 concealer

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Korektor je v lični plastični embalaži, vsebuje tri različne odtenke kremastega korektorja. Zelena je za nevtraliziranje rdečice, bež za prekrivanje nepravilnosti, rozast pa za podočnjake.
    Ta kombinacija je zame super, saj imam tri korektorje v enem, ki ga lahko nosim s sabo kamor grem. Roza korektor je bolj mehek, ostala dva pa malo trša. Vse nanašam s prstom, kar je sicer malo nehigienično, ampak najbolj praktično.

Zeleni del odlično opravi svoj namen, nevtralizira rdečico, brez da bi se zelena barva kaj videla. Rozast dobro prekrije podočnjake, vendar moram čez nanesti še vsaj puder v kamnu, drugače se preveč vidi in pa sčasoma zleze v gubice. Bež je presenetljivo nevtralne barve – uporabljam ga lahko tudi jaz, čeprav mi je na prvi pogled deloval veliko pretemno zame.

Cena je okoli 2€, kar se mi zdi res ugodno za tako vsestranski pripomoček. Nakup bom zagotovo še ponovila.

Ocena 4/5

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Tale korektor se pri meni super obnese :thumbsup: . Všeč mi je, ker ima združene vse 3 barve ki jih potrebujem. Plastična embalaža dobro tesni, preživi tudi potrese v moji torbi med transportom.
    Korektor se lepo maže, konsistenca je ravno pravšnja.
    Zaenkrat ga nanašam s prstom, kar mi ni všeč zaradi higieničnosti (sem še vedno v iskanju Stane okoli 2€, kar je super ugodno za tak izdelek.
    Nakup bom definitivno ponovila
    5/5

Korektor sem kupila zaradi priporočil z drugega foruma. Še en Essence izdelek, ki dobro opravi svojo nalogo. Sestavljen je iz treh odtenkov, sama najraje uporabljam rozastega, ki mi nevtralizira moje rakunje podočnjake, vendar čez uporabim puder. Tudi jaz ga nanašam s prsti.

Embalaža je lična plastična škatlica, ki dobro tesni, jo pa včasih zelo težko odprem. Cena je okoli 2€, nizka za dober izdelek.

Ker trenutno uporabljam BP puder, ki se dobro obnese kot korektor in puder, ga nekaj časa še ne bom kupila, bo pa verjetno še gdaj pristal v košarici.

4/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Tudi jaz sem navdušena nad temu korektorju. Kupila sem ga predvsem zaradi zelene barve, ki ga potrebujem za hude dni, ko sem čist rdeča. :) Rdečico dobro prekrije. Prav tako morebitne podočnjake po neprespani noči. :)

Nanašam ga s prsti, kar me malo moti, zaradi dolgih nohtov. Embalaža je plastična in tako priročna za prenašanje. Cena je okoli 2€, kar je ugodno, saj super opravlja svojo nalogo. Nakup bom vsekakor ponovila. :thumbsup:

5/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tale je pri meni stalnica že nekaj časa.
    Embalaža mi ni glih všeč, lepo tesni in prenese transport.
    Najbolj uporabljam temen odtenek, za prekrivat nepravilnosti. Čez nanesem tekoči puder in se korektor več ne pozna.
    Je lepo mazljiv. Embalaža me moti, zaradi nohtov in higieničnosti.
    Stane okoli 2€ in ga bom definitivno še kupila!
    5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico