ESSENCE – Eyeliner Pen

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Eyeliner Pen

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of manca manca 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

ESSENCE – Eyeliner Pen

Eyeliner pen sm kupila v DM-u, stane mislim da okoli 2€. :think2: Embalaža je črna, konica eyelinerja zgleda kot en flomaster.

Nad tem eyeliner penom sm navdušena, saj svoje delo opravi fenomenalno. Z njim se da narediti popolno črto nad trepalnicami pa tudi zelo je obstojen. Sled pušča že z rahlim dotikom veke tako da nanos res ni težaven, zaradi oblike kot svinčnik je meni osebno zelo olajšal nanos eyelinerja, da je črta prfektna, ne zapacana.

Gre za eno izmed boljših Essence stvari, ki jo dobimo po zelo nizki ceni. Priporočam! :thumbsup:

5/5

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Tale eyeliner sem kupila že kar nekaj časa nazaj in se ne spomnem koliko je stal (je pa cena smešno nizka).
    Meni je zelo všeč, ker je konica kot flomaster in to olajša nanos. Zelo lažje narišem črto kot pa z navadnim linerjem.
    Obdrži se zelo dolgo, meni cel dan. Zadnjič je še laufanje preživel :lol1:
    Narisana črta je lepa, ni zapacana.
    Pokrovček dobro tesni, tako da izdelek dolgo traja.
    Nakup bom definitivno ponovila
    5/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tale liner sem kupila iz firbca, da vidim če se obnese ok kot tekoči Essence liner.
    Izgleda kot flomaster, konica je rahlo debelejša kot čopič v drugem linerju.
    Nanos sem načeloma ponavljala, ker mi pri prvem barva ni bila dovolj črna. Drugače nisem imela problemov, ampak mi čopič bolj leži.
    Pokrovček sicer dobro tesni, ampak mi je v torbi počil in liner se je začel sušiti.
    Nakupa ne bom ponovila, ker mi bolj ustreza liner na čopič.
    Mu pa dam 4/5

Dobila sem ga od prijateljice, ki mi ga je priporočila. Ker še nisem imela izkušenj z eyelinerji mi je ustrezal. Je bolj “švoh” črne, kar me zelo moti. Poleg tega pa je z nijm težko narisati ravno črto.
    Ko ga bom porabila nakupa ne bom ponovila.

OCENA:2/5

Profile photo of manca
    manca
    Udeleženec

tale eyeliner sem kupila iz firbca, ker me je zanimalo, če se da lepo narisati črto s “flumastrom”. izkazal se je boljše kot tekoči eyeliner.
    črto se da narisati zelo preprosto in lepo in jo lahko po želji debeliš. obstojnost je kar dobra, hkrati pa se ga da zelo lepo očistiti že z vodo.
    barva ni zelo intenzivna, vendar se to da rešiti s ponovnim nanosom.
    embalaža dobro tesni, meni ni počil ali kaj podobnega.

Imam ga že nekaj mesecev, pa se nič ne suši. cena je okrog 2-3- evre.

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico