ESSENCE – Eyebrow Designer

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Eyebrow Designer

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

ESSENCE – Eyebrow Designer
    Sliko prispevala tigica

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Jaz imam tale svinčnik za obrvi, samo v svetlejši verziji.
    Svinčnik je na začetku uporabe malce suh, vendar se z uporabo minica zmehča, kar pripomore k nanosu.
    Moj je najsvetlejši odtenek, vendar se mi zdi da puša nekoliko oranžkasto sled, zato moaram biti zelo previdna da ga ne nanesem preveč.
    všeč mi je ščetka na pokrovčku.
    Cena mislim, da je okrog 2h €, kar ni pretirano..

moja ocena: 3/5

Rjav svinčnik za obrvi sm kupila v drogeriji TUŠ iz čistega firbca, stane okoli 2€. Svinčnik že z nežnim dotikom obrvi pušča sled, vendar ga je hitro preveč, rjava je taka čokoladna, primeren je za rjavolaske pa tudi črnolaske. Uporabljam ga občasno, z njim skušam definirati obliko obrvi. Na pokrovčku je krtačka, ki jo uporabljam za mehčanje linij, ki jih svinčnik pusti.

3/5 – Nič posebnega, za to ceno je super, ampak kupila ga verjetno ne bom več.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sprva sem uporabljala sencke za obrvi od Essence, katere so se mi lepo obnesle toda so bile za odtenek pretemne za moje svetle lase.

Potem sem kupila se ta eyebrow designer v blond barvi, kateri se super obnese!

Nanos je neproblematicen, saj se nanasa kot svincnik, potem pa se pocese obrvi s prilozenim glavnickom.

Z glavnickom lahko tudi odstranimo malce izdelka, ce smo pretiravali z nanosom.

Embalaza je prirocna, super za nositi s seboj v kozmeticni torbici.

Cena je ugodna, malce cez 2€ tako da nakup definitivno ponovim.

Z njim imam urejene obrvi, ki izgledajo naravno polne in obarvane (sama imam svetlo blond obrvi).

Priporocam, ker je cenejsa alternativa Diorjevemu crtalu za obrvi.

Je tudi zelo obstojen, ni se mi se zgodilo da bi mi kar sam izginil. Je pa res, da ni vodoobstojen. Po plavanju v bazenu se je popolnoma razgradil.

4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico