ESSENCE – Eye Colour Booster Mascara

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Eye Colour Booster Mascara

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESSENCE – Eye Colour Booster Mascara

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To maskaro sem kupila v dveh odtenkih. Vijolicnemu ter turkiznemu.

Upala, sem da bo nanos neproblematicen in barva ocitna.

Na zalost temu ni tako, saj je nanos izredno problematicen, ker se maskara paca, zlepi skupaj trepalnice in pusti gor zelo malo barve.
    Tako sem morala nanesti pet plasti, da se je videla barva na trepalnicah!!
    Po teh plasteh so bile trepalnice kot par pajkovih nog, kar je velikanski minus.

Zame maskara ni vredna tista 2€, tako da nakupa ne ponovim niti je ne priporocam.
    Zal je nanos prevec tezaven za premajhen ucinek.

1/5

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Tole maskaro imam tudi jaz v vijoličnem odtenku.
    Nobenega učinka nima na mojih temnih trepalnicah, barva se sploh ne pozna, trepalnice mi lepi.
    Nakupa definitivno nebi ponovila.

1/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Embalaza je klasicna, plasticna, pokrovcek dobro tesni, tako da je priemrna za transport.

Maskaro sem kupila v vijolicnem odtenku.

Krtacka je navadna (gumijasta) in dokaj majhna.

Nad maskaro sem bila izredno razocarana, saj mi je trepalnice tudi ob se tako previdnem nanosu zlepila skupaj, ne podaljsa, ne dodana volumna, ne priviha in predvsem za sabo ne pusti prav nic barve.

Ena izmed najslabsih maskar, kar sem jih kdaj sprobala.

Ucinek barve sem probala dobiti tako, da sem jo nanesla cez crno maskaro, pa tudi na ta nacin nazalost od sebe ni dala popolnoma nic barve, vsaj ne opazne.

Cena je okoli 2€, kar je sicer malo, vendar za tako slab izdelek, ki ne opravi dobro niti ene same naloge se vseeno prevec.

Ne priporocam!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico