ESSENCE – Cute As Hell Eyeshadow

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESSENCE – Cute As Hell Eyeshadow

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

ESSENCE – Cute As Hell Eyeshadow

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Senčke sem kupila, ker so me pritegnile žive barve, ki so super primerne sedaj za pomlad in poletje. :sendlove:

Senčke so mat, kar mi je zelo všeč, saj za dnevni MU nimam preveč rada svetlečih senčk. Senčke uporabljam čez Manhattnov primer. Senčke pridejo kar intenzivne, zdržijo skoraj cel dan in se ne nabirajo v gube. Kako se obnesejo samodejno, ne vem.

Embalaža je plastična, priročna za prenašanje. Zunanja stran embalaže je privlečena z gumo. Cena ene senčke je nekaj pod 2€, kar je zelo ugodno. Nakup bi vsekakor ponovila. Škoda, da niso imeli v kolekciji še kakšne modre in zelene. :)

5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Senčke sem kupila v trajanju kolekcije, saj so se mi zdele lepih, živih barv.
    Embalaža je lušna, plastična in prevlečena z gumo ali mehkješo plastiko, všeč mi je, ker je enake barve kot senčilo.

Senčke so mat, uporabljam jih kar pogosto, čeprav so živih barv, pigmentirane so srednje dobro, oz. za essence senčila že kar super.
    Obstojnost je dobra, ampak vedno uporabim podlago.

Cena je bila okoli 2Eur, škoda, ker je kolekcija omejena in, ker ni bilo res več barv.
    4/5, ker je limited kolekcija :(

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico