ESSENCE – Cream Gloss

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice ESSENCE – Cream Gloss

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Kremni glos v tubici. Na voljo je več odtenkov.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila, ko sem si zazelela novi gloss.

Vonj samega izdelka je cudovit, daje po karameli.
    Izdelek je kremast, gost in lepljiv.

Moje ustnice spadajo med izsusene, saj si moram mazati nepresatno nekaj, da mine obcutek izsusenosti.

Nanos je neproblematicen, ceprav je gloss gost in lepljiv. Ustnice ne navlazi, se manj pa jih nahrani.

Embalaza je prakticna tuba, s pokrovckom na navoj. Je zelo prirocen za transport.
    Izdelek ni pigmentiran, saj ustnice le rahlo obarva.

Na zalost ga ne priporocam, saj je ta lepljivi obcutek zelo tezek in motec.

Cena je bila pod 2€, kar je ugodno toda meni ne odgovarja. Izdelek tudi ni vec v prodaji.

1/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Sama imam s tem izdelkom ravno obratno izkušnjo – ustnice mi odlično navlaži in nahrani. Dobila sem ga v DM, ko so ga podarjali ob nakupu dveh Essence izdelkov. Dobila sem “odtenek” 01, z shea maslom.

Glos ima vonj po kakavu, malo se čuti tudi okusa. Je rahlo rjave barve, vendar na ustnicah deluje prozoren. Ima tudi majhne bleščice. Je super obstojen! Enkrat sem se celo namazala pred spanjem, ker nisem našla labele, pa sem ga zjutraj še vedno imela malo na ustnicah in so se še vedno svetile.

Res je, da je malo lepljiv, ampak mene to ne moti preveč, saj ni lepljiv do te mere da bi mi ustnice kar vleklo skupaj.

Embalaža je majhna tubica s prirezanim sploščenim vrhom, v katerem je luknjica za iztiskanje glosa. Nanašanje je enostavno.

Ta glos priporočam vsem, ki imajo suhe ustnice. Ocena 5/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Kupila sem si ga predvsem zato, ker naj bi vseboval jojobino olje. Sama se bi pridružila oceni od tigice. Tudi jaz z njim nisem preveč zadovoljna. Ustnice rahlo navlaži, a jih ne nahrani. Je bolj slabo pigmentiran, zato le rahlo obarva ustnice. Podari jih rahel sijaj. Je bolj gost, zato njegovo nanašanje ni preveč težavno.

Embalaža je tuba, kar je praktično za prenašanje in doziranje. Cena je okoli 2€, kar je zelo ugodno. Nakupa ne bi ponovila, saj imam kar nekaj boljših glosov. Glos pa tudi ni več v prodaji.

2/5

Tudi jaz sem dobila tale gloss kot darilo ob nakupu dveh Essence izdelkov v DM. Imam ga v rahlo peach odtenku. Embalaža je plastična tubica, z luknjico za doziranje. Zelo praktična!

Gloss je slabo pigmentiran, rahlo obarva ustnice. Je pa tudi zelo masten in malo lepljiv. Nanos je enostaven, vendar ustnice dodatno obteži. Ker imam velikokrat razpokane ustnice, mi pride zelo prav, saj jih nahrani in nekako ublaži razpokanost.

Embalaža je majhna, vendar mislim, da bo gloss kar trajal. V redni prodaji se ga ne da več kupiti.

4/5 – Zaradi lepljivosti in težkega občutka na ustnicah.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tale Gloss sem dobila že drugič ob nakupu dveh Essence izdelkov in ravno prav, ker sem si hotela kupiti novega. Cena je okoli 2Eur in to je moj najbolj obstojen izdelek za ustnice. Resda je gost in malo lepljiv, ampak mene ne moti ker se super obdrži na ustnicah.
    Okus in vonj ima super, imam ga v odtenku 01- shea butter, je rahlo rjavkaste barve, a se na ustnicah tega ne opazi.
    Občutek imam tudi kot da ustnice dovolj nahrani, saj jim ne da časa, da bi se izsušile.
    Malo me moti samo, da po nekaj urni uporabi, brez novega nanašanja na ustnicah ostanejo samo še trdi delci- bleščice, ki si jih ponavadi kar obrišem stran in namažem ponovno.
    Priporočala bi ga, če ne bi vseboval parabenov in BHTja, tako pa mislim, da se da dobiti boljši izdelek za nego in obstojnost.

Takoj bi mu dala najboljšo oceno, a dobi 4/5 zaradi vsebnosti BHT-ja

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico