ESSENCE – Cover Stick

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz ESSENCE – Cover Stick

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta korektor sem kupila, ker sem zelela poceni korektor ki bi lahko prekril bolj vidne nepravilnosti.

Korektor je zelo gost, tako da ga je potrebno zelo malo za dobro prekrivnost.
    Svojo funkcijo opravlja dobro, toda ni za podocnjake, saj je prevec tezak in se vseda v gubice.

Maze se bolj tezko, zato ne pretiravam z njegovim nanosom. Sama ga bolj poredko uporabljam ker po novem prisegam na lazjo prekrivnost.

Cena je malo pod 3€, kar je dobra cena.
    Nakup bi verjetno ponovila, ceprav imam korektor se vedno pa je minilo pol leta.

Porabi se ga zares izredno malo.
    Edini problem je, da izgleda ‘zapecen’ ce ga nanesemo prevec ter na vrhu se puder v prahu.

3/5 ker ni nic posebnega, ceprav res ni slab.

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tale korektor sem kupila za podočnjake in mozolje.
    Za podočnjake je totalno neuporaben, saj se mi vseda v gube. Za kake druge nepravilnosti pa se mi vredu obnese.
    Je precej prekriven, zato ga je potrebno nanesti zelo malo. Je precej trd, zato ga nanašam s prsti.
    Kasneje sem našla boljši korektor, zato tale sameva.
    Nakupa ne bom ponovila.
    3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico