ESSENCE – Colour&Go

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte ESSENCE – Colour&Go

Ta tema vsebuje 13 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of freakica freakica 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Essence Color&Go lak za nohte.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Lake imam v vec odtenkih, nekaj iz nove kolekcije ter nekaj iz stare.

Iz stare kolekcije so bolj gosti in zelo pigmentirani. Iz nove so manj pigmentirani ter bolj redki.
    Nanos je neproblematice, ceprav so laki (novi) bolj tekoci, tako da radi zaidejo pod obnohtno kozico.

Posusijo se dokaj hitro, ceprav so se tisti iz stare kolekcije posusili prej.

Embalaza je lustna, toda nekoliko neprakticna saj je pokrovcek precej majhen tako da je tezko se ga dobro oprijeti. Copic je grob in sirok, kar otezi nanos.
    Laki prezivijo transport, toda padcev ne.

Cena je zelo ugodna, nekaj pod 2€ za en lak kar je super ce bi radi imeli veliko lakcev za malo denarja.

Vcasih so bili moji najljubsi, toda potem sem odkrila opije.. :)
    Se vedno jih priporocam, saj so zelo dobri za ta denar.

4/5

Imam par odtenkov iz C&G linije, nad temi laki sm kot nad drugimi Essence laki navdušena. Cena posameznega laka je okoli 1,5€, kar je za tako dober lak zelo ugodno. Lakci so v manjših flaškah kot ostali laki, pokrovčki se ujemajo z barvo laka.

Ponavadi uporabim najprej Essence podlak, nato nanašam lak. Nanos laka meni ne predstavlja nobenih težav, za popolno prekrivnost ponavadi uporabim 2 sloja, lak se suši zelo hitro in se ne mehurčka. Čopič ni predebel, meni omogoča enostavn nanos. Obstojnost lakov je solidna, pri meni zdržijo tudi cel tedn, le konice se hitro obrabijo.
    Imajo kar širok spekter odtenkov na voljo, zato si bom definitivno privoščila še kakšnega. Priporočam! :thumbsup:

5/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Imam le nekaj lakov iz te kolekcije. Barve so lepe. Laki so dokaj redki in slabo pigmentirani, zato so za popoln nanos potrebni trije sloji. Nanos sam ni problematečen. Laki se dokaj hitro sušijo, a vseeno uporabim še hitrosušeči nadlak. Obstojnost je pri meni zelo slaba, saj se mi ponavadi že drug dan grdo odkruši.

Čopič je sploščen in širok, meni ne povzroča težav. Steklenička je majhna, drži le 5ml laka. Je enostavna za prenašanje. Cena je zelo ugodna, saj je okoli 1,5€. Nakup bom ponovila, če mi bo kakšna barva še posebej všeč, drugače bom poskušala najti dvojčka pri kakšni drugi znamki. :)

3/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Še en Essence izdelek, ki me je navdušil. Pigmentiranost mi je všeč, ponavadi zadostujeta dva sloja. Čopič je odličen, točno tak ki mi odgovarja – sploščen in malo trši. Suši se hitro.

Odtenki v kolekciji so zelo raznoliki, sploh sedaj, ko prenavljajo kolekcijo. Spet sumim, da ne bom odnehala, dokler ne bom imela vseh :lol1:

Ocena 5/5

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Všeč mi je, ker se med Colour&go laki najde veliko zanimivih odtenkov.
    Čopič je večji, pigmentiranost je dobra. Za moj okus so malo pregosti.
    Ker je čopič večji, nanos ni tako dober kot bi lahko bil. Obstojnost je ceni primerna, za moje pojme slaba. Nakup bom ponovila le, če opazim kak zelo unikaten izdelek, drugače pa ne, saj menim, da obstaja veliko bolj kvalitetnih lakov. Cena je ugodna.
    Ocena: 2/5.

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Lakci so mi zelo všeč, v majhnih luštnih embalažah. Čopiči so mi všeč, rahlo ploščati. Vsi se nanašajo brez problema. Nanašam jih večinoma v 2 plasteh, da barva pride res do izraza. Všeč mi je, da je na voljo velika izbira barv, zato jih imam doma kar nekaj. Ponavadi jih imam v kombinaciji z Essence podlakom in se mi super obnesejo. tudi sušijo se dokaj hitro.
    Cena je ugodna in bom definitivno še kakega kupila!
    5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Pri teh Essence lakih mi je všeč predvsem veelik izbor barv. A meni se zdijo zelo neobstojni. Ne vem zakaj, ampak določeni odtenki se mi odkrušijo še isto popoldne in ne vem kako je to mogoče. Imam kašne 10-15odtenkov, večino sem jih kupila na razprodaji ali pa ko so prišli novi ven. Največkrat uporabljam Choose me, ki mi je res lepotec brez primere.
    Uporabljam jih z nail sealerjem od Essence, kot vsak drug lak.
    Čopič je kar širok, kar naj bi kao zadostovalo, da si noht nalakiramo v enem potegu, a seveda uporabim 2plasti-čeprav so dovolj pigmentirani, pa tudi ne nalakiram naenkrat celega nohta. Embalaža je ok, taka mini, a so mi Essence multi dimension stekleničke bolj pri srcu.
    Cena je 1,49Eur za 5ml, kar ni veliko.
    Ocena 4/5, ker pač niso popolni, pa še zaradi obstojnosti.

Tudi teh imam kar precej. Barve so dokaj klasične, vendar jih je veliko zelo podobnih odtenkov kot npr. OPI, zato posežem rajši po cenejši izbiri. Obstojnost še kar vredu, pigmentacija zelo različna od odtenka, vendar tudi kar v redu.
    Nasplošno pa se mi zdi da je vsak lak Color&Go vreden svojega denarja!

OCENA: 4/5

Profile photo of junija
    junija
    Član

Sama imam v zbirki kar nekaj teh lakov.

Čopič je malo bolj ploščat in je zato nanos lažji. Barve so tudi v redu pigmentirane. Laki, ki jih imam doma potrebujejo le 2 nanosa, odtenek choose me! mogoče 3, da pride bolj do izraza. Obstojnosti nisem posebej testirala, vendar tako slaba spet ni :)

Cena je glede na kvaliteto ugodna: 1,5€ za 5ml.

Nakup bom ponovila, če mi kak odtenek pade v oko.

Ocena: 5/5

Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

Essence COlour&go lake zelo priporočam, saj imajo dobro izbiro barv, laki so cenovno zelo ugodni, količina je sicer majhna, vendar me to ne moti,saj le težko katerikoli lak porabim do konca pri moji veliki zbirki.
    Skoraj vsakič ko obiščem DM gre kakšen izmed njih z menoj.
    5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ti lakci so najcenejši od Essence lakcev.
    Glede na to, da so res poceni jim morda še lahko spregledam kakšno točko, ampak v povprečju mi pa niso všeč. :no:

Embalaža je zelo majhna in se že kot novi težko nanašajo. Kot da bi čopič že težko prišel do lakca. :scared:
    Čopič je zelo majhen in mi tudi ni všeč. Rada imam normalno velike in normalno široke čopiče (OPI-jevih ne maram), ampak tile so pa res tako drobni, da si težko namažem nohte. :roll:

Zaenkrat imam doma 6 odtenkov, ker so me premamile barve, ampak nanašam si jih pa zelo poredko.

Cena je 1,49€ (preden, da gredo iz prodaje pa jih znižajo na 0.99c)

Splošna ocena: 2/5

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Od Essence imam zelo malo lakov- iz te linije 2, 1 imam z blescicami- Space Queen in prozornega, hitrosusecega. Zelo me moti vonj- pece me.
    Nanos in obstojnost v primerjavi s She lakci je super.
    Kupila si ne bom nobenega- razen prozornega, ko zmanjka, ker imam poln predal in morem najprej nekaj lakcev porabiti, da se mi prej ne posusijo.

Glede na razmere med ceno in kakovostjo jih ocenjujem z +4/5 zaradi pekocega vonja.
    Ce bi jih primerjala s profesionalnimi pa 3/5.

Profile photo of freakica
    freakica
    Član

Lakci se mi dokaj dopadejo, ceprav potrebujejo vec plasti (vsaj tisti odtenki ki jih imam), a milsim da so za to ceno vec kot odlicni :verymad: nakup bom defenitvno ponovila :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico