ESSENCE – Clear & Matt MU

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz ESSENCE – Clear & Matt MU

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESSENCE – Clear & Matt MU

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta je trenutno v moji vsakdanji rabi.
    Vonja nima nekega izrazitega, prvi odtenek je v zelo svetli barvi z roznatim podtonom, tako da mi odgovarja.

Ni zelo prekriven, je pa malce bolj redek.
    Kar se tice obstojnosti je OK, ceprav se mi na T zoni hitro zamasti koza. Si ne morem predstavljati, da bi ga uporabljala brez primerja oziroma brez pudra v prahu za finish.

Je zelo zelo cenovno ugoden, mislim da bi ga se kdaj kupila ker se mi je lepo odrezal na kozi.

4/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta puder sem uporabljala pred časom in moji koži sploh ni odgovarjal. :no:

Kupila sem ga v Muellerju, predvsem zaradi cene in od njega pričakovala solidno prekrivnost in izenačenje tena.
    Dobila nisem drugega kot kup mozoljev. :verymad:

Uporabljala sem ga še kar nekaj časa, ker sem vztrajala a je res lahko puder kriv ali bi lahko bilo kaj drugega. Na koncu sem ga res tolikokrat stestirala, da je bil sum potrjen in puder je romal v koš za smeti.
    Prekrivnost je bila nekaj srednjega, vonj mi tudi ni bil preveč moteč, cena je pa itak nizka.

Nakupa ne bom več ponovila in ga tudi ne priporočam vsem tistim, ki ste občutljive glede mašenja por.

Splošna ocena 2/5
    (zaradi nizke cene, tudi če puder ne odgovarja ni ravno veliko škode)

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Sicer mi puder malo maši pore, a prekrivnost je kul in res je izgled matiran, tako da se ne svetim že po parih urah.

Cena je nizka, okoli 3Eur v DM ali Müllerju, drži mi kar nekaj časa, saj ga uporabljam bolj za prekrivanje malenkosti ali podlago. Obstojnost je nekaj srednjega, a za tako ceno nisem pričakovala čudeža, tako da me ne moti.

Vonj ni nič posebnega, na koži se ne obdrži.

Embalaža je ok, a mogoče malo pretrda, ker se težko porabi celega, čeprav je obrnjena navzdol, pokrovček pa tesni dobro tudi ob prenašanju v torbici.

Najbrž ga bom še kdaj kupila zaradi nizke cene. 4/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico