ESSENCE – Blush brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči ESSENCE – Blush brush

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of manca manca 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Opis izdelka:
    Essence čopič za rdečilo.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

To je novejša izvedba čopiča za blush, original se je pojavil v Essence TE 50’s fever. Stane okoli 3€. Ščetine so zelo mehke in različnih dolžin. Blush lepo pobira, s tršimi stvarmi, kot je recimo puder v prahu, pa se ne razume najbolje. Všeč mi je predvsem zato, ker se lahko z njim nanese tudi čisto tanek sloj blusha ali podobnega, ker ne maram uporabljati debelih slojev.

Priporočam začetnicam ali manj zahtevnim uporabnicam. Zaenkrat sem navdušena nad kvaliteto, saj je popolnoma obdržal obliko tudi po več pranjih, dlačice ne izpadajo.

Ocena 4/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To je moj edini čopič za blush, zato ga ne morem primerjati z drugimi. :blush1:

Ta svojo nalogo dobro opravi, blush lepo nanese. Lahko ga nanesemo tudi na tanko. :D:
    Ščetine so zelo zelo mehke in je uporaba tega čopiča pravi balzam. :lol1:

Uporabljam ga že kar nekaj časa in sem ga tudi že nekajkrat oprala, pa mislim, da je izgubil vsega skupaj 2 ščetini (kar je res dobro). :thumbsup:

Cena je okrog 3€, na voljo je v drogeriji Mueller.

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

V rangu čopičev z umetnimi ščetinami dobite s tem čopičem maksimalno za to ceno. Je poceni, mehek in gost. Meni ni ”puščal dlak” po obrazu.
    Rdečilo res nanese enakomerno, omogoča pa tudi bolj močen nanos.
    Uporabljam ga predvsem za kremna rdečila, ker ga je zelo enostavno čistiti. Če ga malo uščipnem, je z njim možno tudi senčiti obraz.

Dobro nanese tudi Colorstay in mineralne pudre, za kakšen bronzer pa je čopič preveč gost, ročaj pa prekratek.

4/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tale je meni super za blush. Kupila sem ga iz firbca, cene se žal ne spomnem.
    Je mehek in se super pere. Dlake mu ne odpadajo.
    Blush je z njim lahko nanašat, ne zajame ga preveč in ga lepo zblendam po licih.
    Z drugimi čopiči ga ne morem primerjati, ker imam samo tega.
    Kupila sem kar 2, ker mi je res všeč!
    5/5

Profile photo of manca
    manca
    Udeleženec

moj čopič ima enako ime, a ima roza ščetine. meni je res fletn za pogledat, tak majhen rozek:)

je moj edini čopič za blush. je zelo mehek, blush lepo pobere in ga nanese v tanko plast.
    za drugo kot za blush ga še nisem uporabljala.

je v plastični embalaži, kar mi je zelo všeč, saj se mi zdi bolj higienično.da se ga tudi lepo ven vzeti, brez da poškoduješ ščetine.

ščetina mu ni odpadla še niti ena.

čopič je res fenomenalen za ceno okoli 3 evrov. dobi se ga v dmu in mullerju.
    dam mu oceno 5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico