ESSENCE – Anti-Bacterial Hand Gel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Ostalo ESSENCE – Anti-Bacterial Hand Gel

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Antibakterijski gel za roke.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Dobila sem ga za darilo in od tedaj ga imam vedno zraven sebe v torbici. :) Všeč mi je predvsem to, da si lahko hitro očistiš roke, brez uporabe vode in mila. Ima kar močen vonj, ki pa zelo hitro zgine s kože. Ni prijetno, če kmalu po tistem slučajno prideš s prsti v usta, ker je zelo neprijeten okus. :) Gel je prozoren in dokaj tekoč.

Embalaža je priročna za prenašanje in doziranje. Vsebina je 50ml. Koliko je cena, žal ne vem, a mislim, da se giblje okoli 2€. :) Nakup bom zagotovo ponovila.

5/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Ta gel je stalnica v moji torbici. Embalaža je priročna, majhna, pokrovček pa se dobo zapira – v torbici se mi še nikoli ni odprl ali kaj podobnega.

Velikokrat mi pride prav na kakšnem javnem WCju, v bolnišnicah in podobno. Ne vem če ima dejansko učinek na bakterije, ampak glede na sestavine predvidevam da jih vsaj nekaj pobije :)

Gel je prozoren, razmaže se enostavno. Zelo hitro se vpije oziroma posuši. Na rokah ne pusti lepljive sledi, pusti pa zelo neprijeten okus, tako da za dezinfekcijo rok pred prehranjevanjem ni primeren.

Nakup bom ponovila, ocena 4/5,

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

A must have zame. Tole imam vedno v torbici, nisem ziher če ravno tega, ker jih ima Essence več. Alkoholna bombica za SOS čiščenje rok. Lušno, zelo praktično, sploh na potovanjih.

Priporočam.

5/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek je bil en cas moja stalnica, potem pa ga nisem vec mogla dobiti v trgovinah.

Je pakiran v prirocno embalazo s pokrovckom na poklop. Embalaza je super, saj toliko kot jo prenasam okoli, pa se ni se nikoli odprla.

Vonj je svez in daje nekoliko po alkoholu.
    Gel je prosojen in srednje gost in super mazljiv.

Ko ga nanesemo na dlani se vonj razdisi (po nekaj minutah). Gel se super razmaze in resnicno ocisti roke.

Uporabim ga vedno, ko nimam moznosti pranja rok. V torbici se super znajde, pa tudi na policki v sluzbi.

Ne priporocam uporabo, ce imate kaksne odprte rane. Pece. :P

5/5 Majhno, lustno in prirocno :thumbsup:

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tale gel sem kupila že lansko leto in ga ves čas menjavala in ga imela stalno v torbici. Res pride prav v trenutkih, ko si enostavno ne moraš umiti rok ali pa se ti zdijo tako umazane, da jih moraš razkužiti.
    Uporabljala sem ga kakšne pol leta, potem pa ga nisem več dobila v trgovini in sem vzela razkužilo druge znamke.
    Cena je bila okoli 2Eur, kar ni veliko, sem ga pa porabila razmeroma hitro, saj sem ga uporabila vsaj 1x na dan. Hitro se vpije, super je tudi za na potovanja.
    Embalaža je bila priročna, ni se mi odpiral pa je prestal marsikaj v torbici.
    Vonj je tipično razkužilni, a me ni motil
    Nakup bi še ponovila, saj je cena nizka, učinek pa dober, ocena4/5.

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tudi jaz sem tole zadevico dobila za darilo.
    Sedaj ne vem, če se še dobi v trgovinah.
    Uporabljala sem ga redno, ko sem imela občutek da imam umazane roke (in si jih nisem mogla umiti). Roke mi je fajn očistil, imela sem svež občutek. Na ranicah je zeeeello pekel. :lol1: Gel je lepo tekoč in se z lahkoto razmaže. Vpije se tudi dokaj hitro. Vonj nekaj časa ostane na dlaneh, ampak ne dolgo.
    Embalaža je super tesnila, skozi sem ga prenašala v torbici.
    5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico