ESSENCE – 2 in 1 hand & nail balm

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov ESSENCE – 2 in 1 hand & nail balm

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 7 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

ESSENCE – 2 in 1 hand & nail balm

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To kremico sem si kupila, ker sem na splošno zadovoljna z essence izdelki.
    Imam kar majhno obsesijo s kremicami za roke in je potrebno vsako, ki pride na trg sprobati. :lol1: Še posebej, če je tako poceni kot ta.

Kupila sem jo v Muellerju in stane okrog enega evra.

Je precej gosta, razmaže se fajn in tudi vpije se precej hitro. Meni ne pusti nobenega nadležnega filma čez dlani.
    Vedno si posebej vmasiram še v nohte in upam, da bo pomagala pri mojih krhkih nohtih. :lol1:

Embalaža je luštna, ker ni tako velika je priročna tudi za v torbico.
    Vonj je precej sladek in močan. Vendar mene ne moti.

Z nakupom sem zadovoljna in ga bom sigurno še ponovila (enkrat sem ga že, ker imam že drugo tubo :lol1: ).

Splošna ocena:
    4/5

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Ja, to kremico imam pa tudi jaz! :D:

Uporabljam jo z največjim veseljem, kombiniram pa jo s kremo Dikla za nego nohtov in obnohtne kožice.

Kremica je normalne gostote, ne bi rekla, da je gosta, redka pa tudi ni. Meni roke zelo lepo navlaži in jim da prijeten vonj. Meni ta kremica tako neverjetno diši, da tega ne morem opisat! V vonju zaznam celo banane, ampak me vsi čudno gledajo, ker jih ne vonja nihče drug. :confused:

Cena je zelo ugodna in za moj žep zelo primerna, glede na kvaliteto pa sploh.

Z nakupom sem vedno zadovoljna in ga vedno ponovim. Porabila sem že vsaj 5 tubic in se je ne naveličam.

Ocena: 5/5.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta kremica je ena izmed mojih najljubsih sploh. Disi krasno, po citrusih. Je sicer malce bolj tekoca ampak roke nahrani in navlazi ter ne pusti tezkega filma za seboj.

Meni je super, cena je se toliko lepsa (malo manj kot 3€).

Embalaza je zelo prirocna, ravno zato sem jo nosila v torbici.
    Nakup bom definitivno ponovila!

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico