ESI – Aloe vera gel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Ostalo ESI – Aloe vera gel

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of 1_girl 1_girl 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

Gel se je znašel v kopalnici, kot del “prve pomoči” za po pikih in za pomiritev razdražene kože (po britju, sončenju itd.). Obnese se dobro, saj rahlo hladi in s tem pomirja kožo.
    Letošnjo zimo sem imela probleme s svojo mešano kožo na obrazu, ker je postala zelo občutljiva ter suha (luske). Aloe vera je pomagala pri obeh nadlogah. Uporabljala sem jo kot podlago običajni kremi. Takoj po nanosu me je zelo zategovalo (in me še vedno, čeprav nimam več tako suhe kože), a sem hkrati čutila, da kožo zelo pomiri. Por ne maši.
    Je prozorne barve ter vodnate, gelaste in zelo lahke teksture. Porabi se ga srednje hitro, ker pa ga nikoli ni preveč, ga lahko nanašamo v nedogled. Ima zelo rahel vonj, ki ga ne znam definirati.
    Tubica stoji pokonci, zato se lahko dozira. Zaradi teksture pa na koncu ostane še kar nekaj izdelka v tubi, zato sem jo kar prerezala.
    Jaz sem ga kupila v lekarni (100 ml: 7€), mislim pa, da Esi prodajajo tudi nekaterih prodajalnah.

5/5

Profile photo of 1_girl
    1_girl
    Udeleženec

Gel sem si prvic kupila lansko poletje in sem bila z njim zelo zadovoljna-do zime. Takrat mi je bil pa obcutno premalo.
    Sedaj pa spet zacenjam posegati po njem :cheer:
    V kozo se res zelo kmalu vpije, ni mastnega obcutka, mal pohladi kar je super.
    Vsebuje olje cajevca, kar je super za problematicno kozo in antioksidant vitamin E, ki je tudi super za po soncenju.
    Jaz ze vidim, da bo to ponovno moja poletna nega obraza. Aja spodaj pa nanesem se Derma E DMAE tonik za malo antioksidantov :naughty:
    Vglavnem z moje strani 5/5!
    Cena je tudi zelo ugodna-7eu za 100ml, ki trajajo v nedogled. Jaz ga bom sedaj doma imela recimo 8-9mesecev. :D:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico