Equilibra

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of rabarbara rabarbara 3 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Prejela sem nekaj izdelkov in testerjev kozmetike italijanske znamke Equilibra, ki je na voljo tudi pri nas.

Že mogoče pozna katera, kakšne izkušnje?

Zaenkrat bom preizkusila piling za telo z morsko soljo. Navdušena sem namreč nad učinkom, ki ima piling s soljo z dodanimi zelišči in olji, ki ti jih dajo v savni. Upam na podoben učinek doma :))

Tole pa so sestavine tega pilinga:
    Sestavine: Sodium Chloride, Vitis Vinifera ( Grape) Seed Oil, Maris Sal ( Sea salt), Aloe Barbadensis leaf Juice, Helianthus Annuus ( Sunflower) Seed Oil, Zea Mays (Corn ) Germ Oil, Aesculus Hippostanum ( Horse Chestnut) Seed Extract, Hedera Helix ( Ivy) Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Menthol, Ascorbyl Palmitate, Lechtin, Tocopherol, Citric Acid

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

A to se pri nas samo v lekarnah dobi?

rabarbara
    Udeleženec

Jaz sem preko naše spletne trgovine, ki je uvoznik za to znamko in kjer si lahko naročiš tudi nekatere brezplačne testerje in katalog :yes:

rabarbara
    Udeleženec

Da podam oceno – nad tem oljnim pilingom sem navdušena. Ponavadi si ga privoščim ob vroči kopeli, da potem še malo uživam v poživljajočem zeliščnem vonju. Nato kožo samo malo popivnam z brisačko, da ne odstranim oljne plasti, ki ostane in koža je super mehka.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico