ELF

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 7 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

v naslednjih dneh bom naroca ELF, ko bo koda za popust za copice (vsak copic naj bi bil 1funt), postnina pride nekaj pod 4funte, ce je katera zainteresirana se lahko pridruzi in si razdelimo postnino. Bo pa koda objavljena jutri ali v soboto in potem je dobro cimprej narocit, da ne bo kaksnih copicev spet zmanjkalo.
    Denar nakazete na moj TRR, jaz vam potem posljem po posti.
    Ce bo nujno lahko kateri tudi zalozim za par dni (ce ji ne bo uspelo tako hitro nakazat), vendar prosim da se javite samo tiste, ki nameravate zares tudi narocit :wink1:
    Torej, vse zainteresirane javite se :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz sem 100% za :D: sem totalno navdušena nad čopičkom za korektor in bi imela še kakega, sploh za tako ceno!

Zdele sem še na šihtu, ti pa zvečer pošljem zs, oki? :dance1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Ok :wink1: Ce se nama se kaksna pridruzi je dobrodosla, carine/davka itak ni, ne glede na visino narocila, tako da se res splaca da si razdelimo postnino :naughty:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Js bi pa pol mogoče še kak lakec :blush1: a poštnina je ista ne glede na velikost paketa al kako?

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

To je samo za čopiče ali za vse?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

koda bo verjetno samo za copice. Ce bi katera kaj drugega narocila pa seveda lahko (pac karkoli zelite, meni je vseeno :cool: )

ja mislim da je postnina enaka ne glede na velikost paketka :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

juhuuuu, amisa, meni si spet polepšala večer :D: že čekiram njihovo stran…
    mikata me pa 2 lakca, mogoče ena senčka za probo pa čopičiiiii

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kode se ni tako da vse zainteresirane se lahko se vedno javite :wink1: zaenkrat sva dve :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico