ELF Studio Powder Brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči ELF Studio Powder Brush

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

VIR

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

ker sem potrebovala nov čopič za nanos mineralnega pudra, sem se odločila, da preizkusim elfovega. Ocene na YouTube so bile izredno pozitivne, zato nisem dolgo oklevala :)

čopič izgleda zelo ‘classy’ in je v celoti črne barve. Dlake so sintetične in ravno odrezane. So precej goste in zelo mehke :thumbsup: nanos pudra je zaradi njegove mehkobe in gostote dlak kot pesmica: sama čopič ‘pomočim’ v puder in ga s krožnimi gibi porazdelim po obrazu.
    Večjega odpadanja dlak nisem opazila, tudi pere se brez težav.
    Kot že rečeno, ga uporabljam za nanos mineralnega pudra, čeprav naj bi bil primeren tudi za blush, bronzer in fiksirni puder. Izredno praktičen torej.
    Cena v € je bila mislim da slabe 4 evre, kar je zelo ugodno :thumbsup: čopič je mogoče kupiti le preko spletne strani elf.co.uk.
    Poleg čopiča dobite tudi nekakšen brush guard, ki je za moje pojme prav super, ker varuje dlake pred “cvetenjem” :))

priporočam ga vsem uporabnicam mineralnega pudra :) dam mu pet točk.

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tega sem dobila šenkanega.
    Čopič uporabljam za nanos pudra v kamnu ali blusha.
    Dlake so mehke, sintetične, pere se z lahkoto. Všeč mi je brush guard, ker drži dlake lepo skupaj. Čopič mi je nasploh lep, ves črne barve.
    Nanos je z tem čopičem enostaven in nimam efekta maske. Tudi za blush mi je super, za čez dan ko imam bolj slimple MU.
    Meni je super in mu dam 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico