ELF – Natural radiance blusher

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz ELF – Natural radiance blusher

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Blush sem kupila zaradi pohval na tujih forumih.

Imam ga v odtenku Glow, k je cudovita koralna barva z zlatih shimmrom (brez blescic).

Pakiran je v prozorni plasticni embalazi, odpiranje je malce zoprno (zgornjo plastiko porinemo navzgor), transport pa dobro prenasa. Vsec mi je ker je prozore, tako da v svoji zbirki hitro vidim kaksne barve je, ko se odlocam kateri blush bi uporabila.

Gre za blush v kamnu, ki je dobro pigmentiran, se lepo nanasa, na kozi pa ustvarja satenast finish, ne poudarja dlacic in ne daje napudranega videza. Na kozo se zelo lepo vsede, tudi blenda se dobro.

Nanasam ga s copicem (podavadi MAC) in na meni je obstojen vsaj 6 ur, potem pa ze zacne bledeti. Ce dam spodaj kaksen kremni blush, pa je obstojnost boljsa.

Cena je 1,5GBP+postnina, kar je za tako dober blush ugodno, je pa res da je izdelka dokaj malo ( kot kaksna malo vecja sencka), se pa ne porabi tako hitro. Verjetno bom kupila se kaksen drug odtenek, ko bom narocala.

Ce iscete cudovit koralni blush vam ga zelo priporocam!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico