ELF – elements compact

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ostali pripomočki ELF – elements compact

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

[velikost_slike=700,500:1ttb8bt0]http://1.bp.blogspot.com/_dG6RGge7A54/SwKsbQEffHI/AAAAAAAAAX4/fb6sRAvkN-8/s1600/justagirllu+blog+ELF+elements+compact+MAC.JPG[/velikost_slike:1ttb8bt0]

[url=ttp://1.bp.blogspot.com/_dG6RGge7A54/SwKsbQEffHI/AAAAAAAAAX4/fb6sRAvkN-8/s1600/justagirllu+blog+ELF+elements+compact+MAC.JPG:1ttb8bt0]vir[/url:1ttb8bt0]

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Prazna paleta, namenjena stirim elf izdelkom (sencke, glosi, rdecila).

Kupila sem jo bolj kar tako vendar me je njena kvaliteta navdusila.

Velika je priblizno 7×8 cm, bele perlaste barve. Narejena je iz trde plastike, ki nikakor ne izgleda ceneno ampak se lahko primerja z izdelki veliko visjega cenovnega ranga. Odpira se na pritisk, dobro tesni in brez problema prenasa transport.

Na notranji strani je zgoraj ogledalo, ki zavzema skoraj celotno povrsino, spodaj pa so 4 prazne posodice z magnetkom (se ne vidi), vmes pa aplikator. Aplikator je sicer neuporaben, tako da sem ga vrgla stran.

Izdelek priporocam vsem, ki same stiskate minerale, saj je za to res super, le alu ponvice boste morale dokupiti.

Premer praznega prostora ze en izdelek je 2,5cm kar je za sencko po mojem mnenju ravno prav.

Sama imam enega napolnjenega z elf elements izdelki, v drugega pa sem stisnila minerale in zaenkrat se mi super obneseta.

Cena je 1,5 GBP (+postnina) kar je za tako kvalitetno prazno paleto smesno nizko in jih bom zagotovo se kupila.

Priporocam!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico