ELF

Ta tema vsebuje 469 odgovorov, ima 62 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of goga goga 2 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Poznate njihovo kozmetiko oz. jo uporabljate? Z njihove UKstrani se da narociti tudi k nam, postnina ne vem tocno koliko nanese, ampak mislim, da ni pretirana.
    Nekatere punce pohvalijo predvsem njihove copice, so pa res smesno poceni, okrog 1.5funta recimo (v ZDA so celo po 1dolar)

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz bi imela tisto šminkico za mobitel… :wink3: Če boš slučajno kaj naročala, se priporočam…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

najprej pocakam na Viso (se vedno :veryangry: ), potem bom pa mogoce res kaj narocila in se bom spomnila nate :flower2:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz imam njihove lake za nohte in dva čopiča.

Concealer Brush

Ta je res mini in je super za mini popravke. Jaz ga uporabljam predvsem za nanašanje zelenega korektorja na rdeče flekce.

Eye Shadow Brush

Ta čopič je mehek. Po velikosti primerljiv z Goshevim čopičem za senčila. Ob prvem pranju je spustil kakšno dlako, sicer pa ne. Meni je še zmeraj ljubši Gosh čopič, ker se minerali boljše oprimejo čopiča, a je tale ELF vsekakor vreden svoje nizke cene :thumbsup:

Imam tudi Smudge Eye Sponge

Gre za tršo gobico, ki je praktično ne uporabljam, ker mi je pretrda.

vir

Dodala bi še to, da zgornje slike niso v enakem merilo, saj so vsi trije pripomočki za ličenje enake dolžine ;)

Aja, še to… izgled čopičev je meni izredno lep z belim ročajem. V glavnem izgledajo čisto in ženstveno.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

maestra a si narocala z njihove UK strani? koliko je nanesla postnina in kako hitro si dobila?

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Naročala sem, ko ni bilo poštnine ;) Pošiljke iz UK načeloma pridejo v roku enega tedna ali prej.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

a imajo pogosto akcijo da ni postnine? ker potem se res super splaca. Sem si malo preracunala in bi postnina prisla 10funtov (za 5copicev) kar pa je ob taksni ceni copica res kar veliko potem

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

To pa ne vem. Bila akcija okrog Božiča.

Vendar če je en čopič 1,5funt in za vsak čopič 2funta poštnina, je potem en čopič 3,5funta in trenutno je funt dokaj ugoden. Niti ni pretirana cena. Je pa resm da je absurd dati več za poštnino, kot za sam čopič.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ja saj to :lol1: saj dejansko pride tudi potem res poceni, samo je res smesno da das za postnino vec kot za izdelek :naughty:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

@tanja76 wrote:

Tale elf je res lep, tak nežen… Ampak bolj kot lakci, mene mikajo tiste šminkice za obesit na telefonček… :lol1:

Jaz sem prijateljici kupila komplet 8 mini gloskov. Zelo so luštni, hranljivi in niso lepljivi. Niso pa hudo pigmentirani.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Ravnokar gledam pa mi kaže, da me poštnina pride 4.42 evra oz. 3.92 funta, zdaj pa mi ni jasno kako je tebi Amisa prišlo ven 10 funtov? Kaj sem kaj spregledala? :read:

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Kako se pa kaj obnesejo njihovi laki za nohte? (da bo vse v pravi temi)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

pa res, tudi meni zdaj kaze 3,95funta

So znizali postnino? verjetno :thumbsup:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

super :cheer:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Da bo še v ustrezni temi: Coral

Kpirano iz bloga:

“E.L.F. lake za nohte sem naročila preko spleta iz Anglije. Eden stane 1,5£. Steklenička je zanimiva, saj ima kot je vidno zgoraj na fotografiji plastično kapljico. Marsikdo mi je že rekel, da naj pazim, ker mi lak teče iz stekleničke :biggrin: Čopič je navaden okrogel, vendar je dokaj trd oziroma ni dobro upogljiv. Občasno se zgodi, da zaradi samega čopiče in ne konsistence laka pride do progastega nanosa. Zato je treba biti nekoliko pazljivejši pri nanašanju in čopič ob nanašanju držati čim bolj vzporedno z nohtno ploščo.”

O obstojnosti pa… meni se ne zdijo slabi, vendar se na meni večina lakov (res so izjema samo določeni odtenki in še to je odvisno od stanja mojih nohtov) dokaj hitro obrabi in malo okruši. Lake pa tako hitro menjam. Sem pa pod zgornjim lakom uporabila Essie proteinski podlak in eno plast ELF prozornega laka, čez pa eno plast Poshe nadlaka.

Imam pa kar nekaj odtenkov. Ko bo čas (oz, ko bodo prišli na vrsto), jih poslikam ;)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico